15 مدل فشن برتر بهار 2020 – قسمت دوم

در این مقاله که از سایت ووگ جمع آوری شده، تیم فشن هوموکالا در 3 قسمت به معرفی برترین مدل های بهار 2020 می پردازد. با ما همراه باشید!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

بروک رابینسون

هوموکالا 007بسیاری از کارگردانان و نیز تیم فشن هوموکالا بر این عقیده هستند که زیبایی ذاتی رابینسون چیزی غیر قابل انکار است. او که یکی از زیباهای آمریکاست اهل پورتلند بوده و در 19 سالگی توانست به فشن شو اروپا راه یابد؛ همین کارش باعث شد که بسیاری از طراحان مجذوب او شده و جای خود را در صنعت فشن کاملا باز نماید.

کرینی هررناندز

هوموکالا 008هررناندز که فیلم ساز مکزیکی است عاشق دیدن فشن شوهای متفاوت بوده تا اینکه خودش به این ایده درخشان میرسد که در تولید آن نیز نقشی داشته باشد. اما همه چیز به اینجا نیز ختم نمی شود و زمان انتخاب مدل های خود در کمال تعجب خودش نیز وارد این حرفه شده و بسرعت جای خود را بین مخاطبان پیدا می کند. البته بهار 2020 زیاد دستاوردی برای او نداشت ولی تاثیری نیز در جایگاه قدرت نمایی او ایجاد نکرد.

کایلا رمسری

هوموکالا 009مدت ها قبل از اینکه کایلا بتواند در فشن شوهای نیویورک و پارییس حضور یابد، او مدل مادر خود بود در کانتیکات آمریکا. او که در کودکی عاشق این حرفه بود بالاخره توانست که در مراسم سال گذشته خود در لوییس ویتون به درخشش لازم برسد و جای پای خود را در این صنعت محکم تر از همیشه نماید. او همچنین عاشق شعر نیز هست و امیدوار است که با درآمدی که در زمینه حرفه مدلینگ دارد بتواند روزی یک شعرکده نیز راه اندازی نماید.

لیس لورنتو

هوموکالا 010

او که عاشق موسیقی بود و دوست داشت که آهنگساز شود، در عوض به جمع دختران مدلینگ درآمد و توانست که به سرعت پیشرفت نماید. او که پارسال در دو فشن شو پارادا و لوییس ویتون شرکت نموده بود بسرعت درخشید ولی کسی نمی توانست که پیش بینی این موضوع را بکند که او بتواند در 4 فشن شو یکی پس از دیگری شرکت نماید.

مالیکا ال ماسلوحی

هوموکالا 011مالیکا ستاره زیبای ایتالیایی که اهل شهر مارکوون می باشد زیبایی خاصی داشت که برای تهیه فیلم های آقای فیلینی (نام کارگردانی مشهور در ایتالیاست) بیشتر مورداستفاده قرار می گرفت و در این فصل طراحان لباس او را در جای دیگری به درستی استفاده کردند. او که داینامیک و حس خوبی و را به این شوها آورده بود درست مانند مدل های دیگر مثل چنل و هرمس توانست جای خوبی را برای خود بدست آورد.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Design

سایز بندی مانتو های زنانه

بسیاری از شما عزیزان طی تماس و مکاتبات با بخش پشتیبانی هوموکالا در رابطه با نحوه سایز بندی مانتوهای زنانه ابهاماتی داشته اید که ما

Foody

طرز تهیه انواع ژله و نکات مهم برای تهیه یک دسر عالی

یکی از دسر های محبوب و پرطرفدار ایرانیان ژله می باشد که اغلب در مجالس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه ژله مهارت خاصی نیاز ندارید فقط باید به چند نکته توجه کنید. با ما در هوموکالا همراه باشید! پیشنهاد ما دیدن از ژله های خوشمزه شرکت سیرنگ می باشد.