15 مدل فشن برتر بهار 2020 – قسمت دوم

 

بروک رابینسون

بسیاری از کارگردانان و نیز تیم فشن هوموکالا بر این عقیده هستند که زیبایی ذاتی رابینسون چیزی غیر قابل انکار است. او که یکی از زیباهای آمریکاست اهل پورتلند بوده و در 19 سالگی توانست به فشن شو اروپا راه یابد؛ همین کارش باعث شد که بسیاری از طراحان مجذوب او شده و جای خود را در صنعت فشن کاملا باز نماید.

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

کرینی هررناندز

هررناندز که فیلم ساز مکزیکی است عاشق دیدن فشن شوهای متفاوت بوده تا اینکه خودش به این ایده درخشان میرسد که در تولید آن نیز نقشی داشته باشد. اما همه چیز به اینجا نیز ختم نمی شود و زمان انتخاب مدل های خود در کمال تعجب خودش نیز وارد این حرفه شده و بسرعت جای خود را بین مخاطبان پیدا می کند. البته بهار 2020 زیاد دستاوردی برای او نداشت ولی تاثیری نیز در جایگاه قدرت نمایی او ایجاد نکرد.

کایلا رمسری

مدت ها قبل از اینکه کایلا بتواند در فشن شوهای نیویورک و پارییس حضور یابد، او مدل مادر خود بود در کانتیکات آمریکا. او که در کودکی عاشق این حرفه بود بالاخره توانست که در مراسم سال گذشته خود در لوییس ویتون به درخشش لازم برسد و جای پای خود را در این صنعت محکم تر از همیشه نماید. او همچنین عاشق شعر نیز هست و امیدوار است که با درآمدی که در زمینه حرفه مدلینگ دارد بتواند روزی یک شعرکده نیز راه اندازی نماید.

لیس لورنتو

او که عاشق موسیقی بود و دوست داشت که آهنگساز شود، در عوض به جمع دختران مدلینگ درآمد و توانست که به سرعت پیشرفت نماید. او که پارسال در دو فشن شو پارادا و لوییس ویتون شرکت نموده بود بسرعت درخشید ولی کسی نمی توانست که پیش بینی این موضوع را بکند که او بتواند در 4 فشن شو یکی پس از دیگری شرکت نماید.

مالیکا ال ماسلوحی

مالیکا ستاره زیبای ایتالیایی که اهل شهر مارکوون می باشد زیبایی خاصی داشت که برای تهیه فیلم های آقای فیلینی (نام کارگردانی مشهور در ایتالیاست) بیشتر مورداستفاده قرار می گرفت و در این فصل طراحان لباس او را در جای دیگری به درستی استفاده کردند. او که داینامیک و حس خوبی و را به این شوها آورده بود درست مانند مدل های دیگر مثل چنل و هرمس توانست جای خوبی را برای خود بدست آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن