15 مدل فشن برتر بهار 2020 – قسمت اول

 

علاقه به مد جدید و لباس چیزی است که هیچ وقت پایانی نداشته و در بهار 2020 نیز این مجموعه علی رغم مسائل و مشکلات فروان در دنیا از جمله بیماری کرونا بشدت مورد حمایت طرفداران خود بوده است. جدیدترین مدل بهار 2020 فشن شو که در شهر میلان ایتالیا برگزار شده بود از تمامی گروه ها به خود مخاطب جذب کرده بود؛ از بازیگران معروف تا کسانی که به تازگی پا به این عرصه گذاشته بودند همه و همه باعث شد تا مد بهار 2020 به یک خاطره رویایی تبدیل شود. با ما در هوموکالا با نقد و بررسی این مدل ها همراه باشید.

شاید برای ستارگان دنیای مدلینگ بهار 2020 نیز روز دیگری کاری حساب میشد، ولی آنها بطور خستگی ناپذیری کار و فعالیت میکردند تا رویاهای طراحان لباس را به دنیا نشان بدهند. تازه واردان این عرصه که تاثیر بسیار زیادی نیز در این فشن شو گذاشته بودند از بهترین و برترین های سراسر دنیا بودند؛ دانشجویان، علاقه مندان به فیلم های هالیوودی و نیز ورزشکاران در میان این افراد حضور داشتند. بدون شک بدون حضور این افراد فشن شو 2020 نمیتوانست در این حد از جذابیت خاص خود بهره مند باشد. در ادامه به معرفی این 15 مدل خواهیم پرداخت.

آژوک مادل

یکی از زیباترین دختران سودان که خانواده اوهم اکنون در استرلیا زندگی میکنند، آژاک تنها یک سال است که به حرفه مدلینگ پرداخته، ولی در همین بازه کم او موفق شده تا تاثیری زیادی بر افراد بگذارد. در سن 19 سالگی خودش او موفق شده در 4 شهر که فشن شو برگزار شده شرکت کرده و یکی از بهترین ها دراین فصل شود.

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

آمبر کریستال زرزوئلا

درست پارسال بود که او به درخششی فوق العاده در این حرفه دست پیدا کرد و به همین خاطر اشلی بروکاو او را برای مراسم افتتاحیه لوییس ویتون در بهار و تابستان 2019 انتخاب نمود. آمبر با استعدادهای درونی خود توانست که به یکی از بهترین ها در این صنعت مدلینگ تبدیل شده و در سال بعد تقریبا در تمامی محافل فشن شو دنیا حضوری درخشان را تجربه کند. او که تنها 20 سال داشت و اهل سنتو دومیگو بود تنوانست براحتی عنوان خوبی در مجله بین المللی ووگ برای خود بدست آورد.

انا هرارا

ستاره جوان برزیلی صنعت مدلینگ در پاییز 2019 در مراسم افتتاحیه سینت لورنس پا به این عرصه گذاشت و شانه به شانه دیگران پیشرفت نمود. گونه هایی کمی کشیده و نگاهی جدی از ویژگی های بارز این مدل برزیلی می باشد. نمایش او در بهار 2020 بسیار عالی بود و بسیاری از منتقدان این صنعت و حتی تیم هوموکالا او را جایگزین مناسبی به ورساس بیب خندان می دانند، بخصوص زمانی که او شروع به راه رفتن در خانه بسیار لوکس ایتالیایی در میلان ایتالیا در بهار 2020 نمود.

اشلی رادجرامی

برای مشهور شدن لازم نیست که شما در هر فستیوالی شرکت نمایید! این را می شود در مدل جدید 19 ساله فرانسوی به وضوح دید. زمانی که او در لندن دانشجو بوده اشلی به سرعت توانست که خود را در این فستیوال ها مطرح کند درست مانند مدل های برتر مثل پرادا، لنوین و لوییس ویتون. اشلی مدل جدیدی است که تصویری از زندگی فرانسوی شیک را به مخاطبان هم سال خود ارائه می نماید.

بریت هتیمن

یکی از مدل های کلاسیک زیبایی آلمان بریت هتیمن می باشد. او در اصل دو سال پیش به ایده مدلینگ و این صنعت روی آورد درست زمانی که در مراسم افتتاحیه فشن شو در شهر بیلیفید شرکت نمود. پس از اینکه 18 سال اش تمام شد او به عنوان مدل در فشن شو پرادا شرکت نمود و به سرعت در نمایشات دیگر نیز دیده شد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن