15 مدل فشن برتر بهار 2020 – قسمت آخر

در این مقاله که از سایت ووگ جمع آوری شده، تیم فشن هوموکالا در 3 قسمت به معرفی برترین مدل های بهار 2020 می پردازد. با ما همراه باشید!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

میکا شنیدر

هوموکالا 012میکا که شهروندی جهانی به حساب می آید علاقه فراوانی که این حرفه دارد. او سفرهای زیادی به کشورهای مختلف رفته و به زبان فرانسه و ژاپنی نیز مسلط است. در ابتدا طی گذری از خیابان های توکیو با این حرفه آشنا شد و با مراسم های میوکا و کو در شهر میلان ایتالیا به اوج شهرت رسید. او که ظاهر و اندامی بسیار عالی دارد، در تمامی فشن شوها همانند او نایافتنی است – حقیقتی که کمپین تبلیغاتی او نیز به این موضوع اشراف دارد.

میریام سنچز

هوموکالا 013درست سال پیش همین موقع سنچز یک دانشجوی عادی در مادرید اسپانیا بود که به طور اتفاقی توسط کمپانی تبلیغاتی جهت فشن شو لوییس ویتون انتخاب می شود. از آنجا به بعد سنچز توانست که به شهرت جهانی در این حرفه مبدل شود و در بیشتر فشن شوهای معروف دنیا عرض اندام نماید در حالی که تحصیلات عالی خود را در رشته مدیریت کسب و کار ادامه می دهد.

نین جینی

هوموکالا 014این چینی تازه وارد که در طول فصول قبل نیز به دفعات در فشن شوهای زیادی حضور داشته در بهار امسال با پیشرفت خاصی روبرو شد. یکی از بهترین های این فصل حتی بنظر تیم فشن هوموکالا، او توانست رویاهای هر طراح لباسی را به واقعیت تبدیل نماید. از این رو توجه زیادی را توانست به خود جلب نموده و کمپین تبلیغاتی زیادی را برای خود بوجود آورد.

ساشا کوئن بای

هوموکالا 015این موضوع کاملا حقیقت دارد! ساشا توانست در تمامی فشن شوهای اروپا برای خود به کسب افتخارات بپردازد. او که اهل لندن می باشد راه زیاد طولانی برای موفقیت در پیش ندارد و با استعداد فوق العاده ای که در این زمینه پیدا کرده مسلما خواهد توانست به یکی از برترین ها در این حرفه تبدیل شود. باید فقط کمی به این دختر 19 ساله زمان داده شود تا برخی تکنیک های این حرفه را بیاموزد و آنوقت دیگر بعید بنظر می رسد که کسی بتواند با او رقابت نماید.

یورجلیس مارته

هوموکالا 016بعد از حضور موفق او در فشن شو سینت لارنت در پاییز 2019 این ستاره آفریقایی توانست جایی برای خود در این حرفه پیدا نماید. او که توانسته بود رزروهای زیادی را برای مدلینگ خود برای فصول آتی بگیرد، بدون شک می تواند مانند رقبای دیگر خود در این حرفه به پیشرفت قابل قبولی برسد.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Design

سایز بندی مانتو های زنانه

بسیاری از شما عزیزان طی تماس و مکاتبات با بخش پشتیبانی هوموکالا در رابطه با نحوه سایز بندی مانتوهای زنانه ابهاماتی داشته اید که ما

Foody

طرز تهیه انواع ژله و نکات مهم برای تهیه یک دسر عالی

یکی از دسر های محبوب و پرطرفدار ایرانیان ژله می باشد که اغلب در مجالس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه ژله مهارت خاصی نیاز ندارید فقط باید به چند نکته توجه کنید. با ما در هوموکالا همراه باشید! پیشنهاد ما دیدن از ژله های خوشمزه شرکت سیرنگ می باشد.