15 مدل فشن برتر بهار 2020 – قسمت آخر

 

میکا شنیدر

میکا که شهروندی جهانی به حساب می آید علاقه فراوانی که این حرفه دارد. او سفرهای زیادی به کشورهای مختلف رفته و به زبان فرانسه و ژاپنی نیز مسلط است. در ابتدا طی گذری از خیابان های توکیو با این حرفه آشنا شد و با مراسم های میوکا و کو در شهر میلان ایتالیا به اوج شهرت رسید. او که ظاهر و اندامی بسیار عالی دارد، در تمامی فشن شوها همانند او نایافتنی است – حقیقتی که کمپین تبلیغاتی او نیز به این موضوع اشراف دارد.

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

میریام سنچز

درست سال پیش همین موقع سنچز یک دانشجوی عادی در مادرید اسپانیا بود که به طور اتفاقی توسط کمپانی تبلیغاتی جهت فشن شو لوییس ویتون انتخاب می شود. از آنجا به بعد سنچز توانست که به شهرت جهانی در این حرفه مبدل شود و در بیشتر فشن شوهای معروف دنیا عرض اندام نماید در حالی که تحصیلات عالی خود را در رشته مدیریت کسب و کار ادامه می دهد.

نین جینی

این چینی تازه وارد که در طول فصول قبل نیز به دفعات در فشن شوهای زیادی حضور داشته در بهار امسال با پیشرفت خاصی روبرو شد. یکی از بهترین های این فصل حتی بنظر تیم فشن هوموکالا، او توانست رویاهای هر طراح لباسی را به واقعیت تبدیل نماید. از این رو توجه زیادی را توانست به خود جلب نموده و کمپین تبلیغاتی زیادی را برای خود بوجود آورد.

ساشا کوئن بای

این موضوع کاملا حقیقت دارد! ساشا توانست در تمامی فشن شوهای اروپا برای خود به کسب افتخارات بپردازد. او که اهل لندن می باشد راه زیاد طولانی برای موفقیت در پیش ندارد و با استعداد فوق العاده ای که در این زمینه پیدا کرده مسلما خواهد توانست به یکی از برترین ها در این حرفه تبدیل شود. باید فقط کمی به این دختر 19 ساله زمان داده شود تا برخی تکنیک های این حرفه را بیاموزد و آنوقت دیگر بعید بنظر می رسد که کسی بتواند با او رقابت نماید.

یورجلیس مارته

بعد از حضور موفق او در فشن شو سینت لارنت در پاییز 2019 این ستاره آفریقایی توانست جایی برای خود در این حرفه پیدا نماید. او که توانسته بود رزروهای زیادی را برای مدلینگ خود برای فصول آتی بگیرد، بدون شک می تواند مانند رقبای دیگر خود در این حرفه به پیشرفت قابل قبولی برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن