13 برند و مارک برای تماشای این هفته مد تایپه

هفته مد تایپه به تازگی به پایان رسید و ما در حال آوردن اسکرپ جدید و جالبی از آن هستیم. پس از نمایش افتتاحیه مجموعه های پایدار تایپه در هفته گذشته که مورد تشویق و استقبال شدید کاربران قرار گرفت، همه نگاهها به لطف نمایش دیگری از مد مدرن، نوآورانه، خلاقانه و الهام بخش به منطقه معطوف است. در اینجا 13 مارک تجاری – و ویترین Young Talent Student – وجود دارد که باید در ذهن خود داشته باشید.

دامور
دامور طراح لباس های خیابانی سطح بالای Shih-Shun هوانگا واقع در برلین است که در سال 2015 تاسیس شده است. با داشتن مد دایره ای از من، نام تجاری همه چیز در مورد محدود کردن زباله ها با دوچرخه سواری و تغییر شکل پارچه ها و روحیه دادن به چیزهای جدید است.

آلن کو 3

طراح آلن کو از آلن کو 3 بار دیگر تحت تأثیر معماری به سبک صنعتی قرار گرفت، که منجر به مجموعه ای – به نام 90 تکامل – پر از جداسازی عملی و زیبا از نوع شهری شد.

باب ژیان

زنانگی تخصص باب ژیان است. آخرین مجموعه طراح محبوب سلبریتی ها سعی در تبدیل مفهوم لباس های سنتی تایوانی به خلاقیت های مدرن و با نقاشی، الگو و بافت داشت.

سی جین

طراح چون یوان ژان با تمرکز بر رنگ های دنیای طبیعی بر توسعه صنایع دستی و ساخت پارچه متمرکز است. مجموعه جدید او، پرندگان گمشده، شامل خطوط زیبا و تمیز و یک پیام اساسی مهم در مورد اینکه طبیعت در معرض خطر است می باشد.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

دلیت

آوانگارد، در عین حال کاربردی و پوشیدنی: این تعادلی است که لی بی به طور معمول با کارهایش ایجاد می کند. برای فصل آینده، تمرکز بر شبح های مینیمالیستی، یک پالت رنگی خاموش و برداشت جدید از مواردی است که شما ممکن است اصول اولیه را در نظر بگیرید.

دوشنگلی

طراحان استفان دو و چانگلی یوگین مفاهیم ابتکاری معاصر را منتقل می کنند که همگی در یک زمان زیبا، نمایشی، یکپارچهسازی با سیستم عامل و آینده نگرانه هستند. آخرین مجموعه آنها با عنوان دنیای واقعی، از خیاطی سنتی و در عین حال عاشقانه با مواد پیشرفته و چشم انداز جدیدی ترکیب شده است.

جیویا پن

طراح برنده جایزه یی-لیانگ پان که در چین به عنوان “ملکه بافندگی” شناخته می شود، تکنیک های سنتی بافندگی را در سایه های مدرن مخلوط می کند. آخرین پیشنهاد وی آرایه ای از سبک های زیبا، یکپارچه سازی با سیستم عامل و کلاسیک است.

INF

طراح پایدار، کو وی به دنبال ایجاد تعادل در کارایی و ساختار است. آخرین مجموعه او با الهام از فرهنگ و گلدوزی بسیار همچنین از اشیا بازیافتی مانند کیسه های پلاستیکی سازگار با محیط زیست و نیز سنت گرا شامل می شود.

ایزابل ون

ایزابل ون، پیشکسوت صنعت، حدود 25 سال است که علاقه مند به طراحی های زنانه است. مجموعه جدید وی، رومن رولند، شامل کریستال، ابریشم طبیعی و پارچه برای جلوه ای پیشرفته و مدرن است.

سیوسون

طراح نوظهور جیل شن (که این شکل از مد را در سال 2017 تاسیس کرد) در مجموعه جدید MORN 2062 خود سرنوشت آینده را زیر سوال می برد. این طراح آینده دار به دلیل بازسازی موارد کلاسیک مد در قطعات جدید و افزودن استعداد خاص خود در این کار شناخته می شود.

شیات چن

نام تجاری لوکس شیاتژی چن که اغلب به عنوان “شانل تایوان” شناخته می شود، از سال 1978 شروع به ایجاد موج جدید در صنعت مد می کند. در این فصل، Wang Chen Tsai-Hsia، طراحانی با گلدوزی های امضا شده خود، شبح های امیدوارکننده و قدرتمند و جلوه های شب جذاب را ارائه می دهد.

سیلزنس من

جون لیانگ چن، طراح برنده جایزه، به همان اندازه که یک مد کار سنتی است، مجذوب فرهنگ محلی و مسائل اجتماعی نیز می باشد. مجموعه جدید Void Colour وی با توجه به مبانی برجسته برای انسان جهانی با توجه ویژه به زیبایی شناسی داخلی، سعی در ازدواج با آن علایق دارد.

ین

بدیهی است که بنیانگذاران تسوتسائو لیو، آندره لیو و ون لین تجربه کار در همه چیز را دارند، از صحنه های برجسته گرفته تا مد لباس. پروژه جمعی آنها و مجموعه جدید باغداران، راحتی و حرکت را با سهولت درهم می آمیزد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن