12 روند برتر بهار سال 2020 (قسمت اول)

در این مقاله به معرفی 12 روند برتر سال 2020 که توجه زیادی را به خودشان جلب کردند می پردازیم. با ما در هوموکالا با این مقاله 3 قسمتی همراه باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

به مجله هوموکالا خوش آمدید!

رژه طولانی بیش از 100 نمایش مد در فصل بهار 2020 که چند ماه پیش برگزار شد ، سرانجام به بازار آمد. مرتبه اول تجارت ، تأثیرگذارترین روندهای فصل را نشان می دهد – از قلاب بافی و نقاشی های پولکا گرافیکی گرفته تا نگاهی به دهه های گذشته از طریق یقه های دیسکو و چاپ های کاغذ دیواری دهه 60 ، پرهای مد ، شلوار داغ ، نئون های جسورانه و موارد دیگر. ببینید طراحان قبل از تازه کردن کمد لباس خود ، بسته های مربوط به هر حالت جدید را راهنمایی می کنند. با ما در هوموکالا همراه باشید.

یقه دیسکویی

هوموکالا 002

و درست مثل آنکه مد دیسکو هنوز زنده است. یقه وسیع که مورد حمایت مجموعه استودیو 54 در باند بهار سال 2020 نیز بود، بازگردی غافلگیرکننده ای در بین بازدید کنندگان داشت. ظاهر روی کت ها، کاپشن ها و دکمه های پایین در لباس ها و فراتر از آن، ظاهر اغلب با رنگ های متضاد نشان داده می شود تا واقعاً از این مد نیز می توان استفاده کرد. حتی به عقیده کارشناسان ما در هوموکالا چرا که نه!!!

قلاب بافی مادربزرگ ها

هوموکالا 003قلاب دوزی در حال به روزرسانی جالبی در بهار 2020 است. لباس های فوق العاده زنانه، لباس های مجلسی مدرن و نیز لباس شب را با لمس خاصی از قلاب دستباف مادربزرگ ها احساس می کنید، تا بحال اینطور فکر کرده اید؟ از آنجا که صنعت مد به دنبال راه هایی برای پایدارتر شدن است، چیز خاصی در مورد “روند” وجود دارد که شامل یک تکنیک آهسته و دست ساز است که می تواند به نسل های بعدی هم منتقل شود.

برخی ها هم شلوارک را دوست داشتند

هوموکالا 004

چه کسی شلوارک کوتاه می پوشد؟ خیلی از مدل های مشهور با شلوارهای کوتاه خود در باند بهار 2020 به پیروزی بزرگی دست یافتند – از شلوارک های پیراهن گره خورده در Hermès و Ferragamo گرفته تا برش جین در Rag & Bone و spandex در فشن شوی برادون مکس ول. برای کسانی که ترجیح می دهند از وضعیت دیزی دوک راحت شوند، شانل ظاهر را می توان با لباس های سیاه رنگ آمیزی کرد.

ریل برجسته

هوموکالا 005

ترکیب فلوئور صورتی، نارنجی، آبی، سبز و زرد چیست و از ترکیبی از جمعیت امتناع می کند؟ تمام نئونهای با نور الهام گرفته از نورهای برجسته که راهپیمایی های مورد علاقه شما را دارند، از تام فورد گرفته تا کریستوفر جان راجرز و کورژز نیز به همین صورت می باشد. طراحی ظریف ممکن است که تخصص آنها نباشد، اما این سایه های پر جنب و جوش به طرز شگفت انگیزی با سیاه، سفید یا برنزه جفت می شوند و می دانند چگونه یک ورودی جذاب را ایجاد کنند.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Design

سایز بندی مانتو های زنانه

بسیاری از شما عزیزان طی تماس و مکاتبات با بخش پشتیبانی هوموکالا در رابطه با نحوه سایز بندی مانتوهای زنانه ابهاماتی داشته اید که ما

Foody

طرز تهیه انواع ژله و نکات مهم برای تهیه یک دسر عالی

یکی از دسر های محبوب و پرطرفدار ایرانیان ژله می باشد که اغلب در مجالس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه ژله مهارت خاصی نیاز ندارید فقط باید به چند نکته توجه کنید. با ما در هوموکالا همراه باشید! پیشنهاد ما دیدن از ژله های خوشمزه شرکت سیرنگ می باشد.