12 روند برتر بهار سال 2020 (قسمت اول)

 

به مجله هوموکالا خوش آمدید!

رژه طولانی بیش از 100 نمایش مد در فصل بهار 2020 که چند ماه پیش برگزار شد ، سرانجام به بازار آمد. مرتبه اول تجارت ، تأثیرگذارترین روندهای فصل را نشان می دهد – از قلاب بافی و نقاشی های پولکا گرافیکی گرفته تا نگاهی به دهه های گذشته از طریق یقه های دیسکو و چاپ های کاغذ دیواری دهه 60 ، پرهای مد ، شلوار داغ ، نئون های جسورانه و موارد دیگر. ببینید طراحان قبل از تازه کردن کمد لباس خود ، بسته های مربوط به هر حالت جدید را راهنمایی می کنند. با ما در هوموکالا همراه باشید.

یقه دیسکویی

و درست مثل آنکه مد دیسکو هنوز زنده است. یقه وسیع که مورد حمایت مجموعه استودیو 54 در باند بهار سال 2020 نیز بود، بازگردی غافلگیرکننده ای در بین بازدید کنندگان داشت. ظاهر روی کت ها، کاپشن ها و دکمه های پایین در لباس ها و فراتر از آن، ظاهر اغلب با رنگ های متضاد نشان داده می شود تا واقعاً از این مد نیز می توان استفاده کرد. حتی به عقیده کارشناسان ما در هوموکالا چرا که نه!!!

قلاب بافی مادربزرگ ها

قلاب دوزی در حال به روزرسانی جالبی در بهار 2020 است. لباس های فوق العاده زنانه، لباس های مجلسی مدرن و نیز لباس شب را با لمس خاصی از قلاب دستباف مادربزرگ ها احساس می کنید، تا بحال اینطور فکر کرده اید؟ از آنجا که صنعت مد به دنبال راه هایی برای پایدارتر شدن است، چیز خاصی در مورد “روند” وجود دارد که شامل یک تکنیک آهسته و دست ساز است که می تواند به نسل های بعدی هم منتقل شود.

برخی ها هم شلوارک را دوست داشتند

چه کسی شلوارک کوتاه می پوشد؟ خیلی از مدل های مشهور با شلوارهای کوتاه خود در باند بهار 2020 به پیروزی بزرگی دست یافتند – از شلوارک های پیراهن گره خورده در Hermès و Ferragamo گرفته تا برش جین در Rag & Bone و spandex در فشن شوی برادون مکس ول. برای کسانی که ترجیح می دهند از وضعیت دیزی دوک راحت شوند، شانل ظاهر را می توان با لباس های سیاه رنگ آمیزی کرد.

ریل برجسته

ترکیب فلوئور صورتی، نارنجی، آبی، سبز و زرد چیست و از ترکیبی از جمعیت امتناع می کند؟ تمام نئونهای با نور الهام گرفته از نورهای برجسته که راهپیمایی های مورد علاقه شما را دارند، از تام فورد گرفته تا کریستوفر جان راجرز و کورژز نیز به همین صورت می باشد. طراحی ظریف ممکن است که تخصص آنها نباشد، اما این سایه های پر جنب و جوش به طرز شگفت انگیزی با سیاه، سفید یا برنزه جفت می شوند و می دانند چگونه یک ورودی جذاب را ایجاد کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن