10 مدل مرد برتر در جهان

در این مقاله که توسط تیم فشن هوموکالا اقتباس شده است به بررسی 10 مرد برتر فشن در سال 2020 می پردازیم. با ما در هوموکالا و خواندن این مقاله همراه باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

همانطور که در مقاله قبلی در مورد 15 مدل برتر زن جهان صحبت کردیم جامعه هر روز رو به پیشرفت است و سلیقه مردم همراه با پیشرفت جامعه در حال تغییر است و برخی افراد به مدل شدن و این صنعت پرسود فکر می کنند و دوست دارند مدل مشهوری شوند. برای تبلیغ پوشاک، حوزه فناوری اطلاعات به کمک صنعت پوشاک آمده است تا بتوانند این تبلیغات را در سطح جهانی گسترش دهند و باعث ایجاد کسب و کارهای جانبی شده است. با ما در هوموکالا همراه باشید. به عقیده ما، امروزه مد و فشن مخاطبان زیادی در سرتاسر جهان دارد که همه نگاه ها به سمت این بخش کشیده شده است. البته به عقیده تیم فشن هوموکالا دنیای مد و لباس تنها برای زنان جذاب نیست؛ بلکه جذابیت های خاصی برای آقایان نیز دارد. لذا مدل های مرد نیز باید وجود داشته باشد تا به این جذابیت افزوده شود. این افراد می توانند در تبلیغات بسیاری مثل ساعت، برندهای سرشناس و لباس شرکت داشته باشند. علاوه بر این، در کلیپ های موسیقی می توان آن ها را پیدا کرد. با ما در هوموکالا همراه باشید تا ۱۰ مدل مرد برتر در جهان را به شما معرفی کنیم.

هوموکالا 002 3

تایسون بک فورد

یکی از مدل های مرد مشهور جهان که در آمریکای شمالی است تایسون بک فورد می باشد. این مدل مرد مشهور سیاه پوست، با قدی بلند و هیکلی متناسب از مدل های مرد مشهور مد و لباس در غرب است. در دهه های اخیر تایسون بک فورد در فهرست برترین های مد و لباس آقایان در مجله ووگ قرار گرفته است. این مدل مرد مشهور با برندهای گوناگون و مشهوری مثل کالوین کلین، تامی و گوچی همکاری زیادی داشته است. علاوه بر این، همکاری تایسون با خوانندگان مشهور مثل بریتینی اسپیرز همواره مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. تایسون بک فورد در حال حاضر در اینستاگرامش 571k دنبال کننده دارد ناگفته نماند که تایسون در حوزه بازیگری نیز فعالیت داشته است از فیلمهای معروف تایسون بک فورد می‌توان ” توی دریا” و “معتاد” را نام برد. با ما در مجله هوموکالا همراه باشید تا با دیگر مدل های مشهور مرد آشنا شوید.

هوموکالا 003 3براد کورنیگ

مدل ۳۷ ساله آمریکایی که یکی از برترین مدل های حال حاضر جهان است براد کورنیگ نام دارد. عکس این مدل مشهور را می توانید بر روی جلد نشریات در حوزه های لباس و سبک زندگی و مدل شدن پخش می شود پیدا کنیم که از این میان می‌توان به، ابرکرومبی، ووگ و غیره اشاره کرد. یک نکته قابل توجه در مورد این مدل این است که بر خلاف سایر مدل ها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی فعالیت ندارد. همین موضوع باعث شد تا ما در هوموکالا به جستجوی بیشتری برای این مدل بپردازیم. براد در سال 2003 میلادی توسط طراح مد به نام لاجر فلد پیدا شد. علاوه این در هنگام مدل شدن، برای تبلیغات محصولات شرکت هایی هم چون دلچه گابانا، آدیداس، شنل، روبرتو کاوالی، فندی و گپ حضور داشته است.

هوموکالا 004 2دیوید گندی

یکی از بهترین مدل مرد که ملقب به دولس بوی می باشد، دیوید گندی است. این لقب را به این خاطر به او داده اند که در کمپین تبلیغاتی دولس و گابانا مشهور شد. یکی از شاخص های اصلی مدل شدن وی، ظاهر مردانه و هیکل عضلانی می باشد که تاثیر زیادی بر روی تبلیغ شرکت های اروپایی به خصوص ست چی داشته است. وی در سال ۲۰۱۳ جزء پر درآمدترین مدل ها بود و قرار گرفتن در فهرست برترین مدل ها دست یافت.

هوموکالا 005 2جان کورتاجرینا

یک مدل ۳۶ ساله اسپانیایی که در صنعت مد در فضای مجازی با بیش از یک و نیم میلیون مخاطب فعال می باشد جان کورتاجرینا است. با شروع فعالیت اش، جان تاکنون برای برندهای مختلفی هنرنمایی کرده است. علاوه بر این در زمان مدل شدن وی در سال ۲۰۱۴ در مراسم کت واک که در شهر میلان و پاریس برگزار شد. او برای امپریو آرمانی و جان گالیانو بر روی صحنه رفت. از ویژگی های خاصی که به مدل شدن وی جذابیت بخشیده است، ژست های خاص و ویژه و مدل موی وی می باشد.

هوموکالا 006 2مارکوس شنکنبرگ

یکی از فعال ترین مدل های مرد که ملیتی سوئدی دارد، مارکوس شنکنبرگ است. یکی از مسیرهای موفقیت در مدل شدن وی را می توان از فعالیت برای بند کارن کلن نام برد. این مدل معروف زمانی توسط یکی از طراحان مد در ایتالیا کشف شد که در ونیز ایتالیا در حال اسکی سواری بود. یکی از ویژگی‌های جالب و منحصر به فرد مارکوس از هنگام مدل شدن پوشیدن لباس عجیب و غریب است. وی تعداد دفعات زیادی لباس های عجیب و غریب طراحی طراحان مرد را از زمان مدل شدن بر تن کرده است و این برندهای مد و لباس شهرت را در پی داشته است. هرچند این لباس ها با فرهنگ ما مغایرت دارد. مارکوس علاوه بر مدل شدن در زمینه های بازیگری و نویسندگی هم فعال است و در برنامه های تلویزیونی مختلف مانند زندگی سورنال فعالیت داشته است. به عقیده تیم فشن هوموکالا او در هر زمانی باعث سورپرایز مخاطبین خود با پوشش کاملا متفاوت اش می شود.

هوموکالا 007 2شان اپرای

مدل ۲۶ ساله آمریکایی که شهرت زیادی در زیبایی مد و لباس بخصوص تولید کنندگان لباس مرد در سرتاسر جهان دارد و جزو زیباترین مدل مرد در جهان می باشد شان اپرای می باشد. یکی از ویژگی های این مدل معروف به عقیده کارشناسان هوموکالا صورت و چشمان تاثیرگذار است. همچنین علاوه بر مدل شدن، اجرا با خواننده مشهور تیلور سویفت را داشته است که مورد استقبال رسانه ها قرار گرفت. علاوه بر این، او بعد از مدل شدن برای برندهای مشهوری همچون جورجیو آرمانی و بتگا ونتا فعالیت هایی داشته است.

هوموکالا 008 2ماتیاس لوریدسن

یکی از موفق ترین و جوان ترین مدل مرد که در دانمارک به دنیا آمده است و رو به مدل شدن آورد، ماتیاس لوریدسن می باشد. این مدل در اینستاگرام و فیس بوک حضور ندارد، فقط یک حساب توییتری دارد که در آن نوشته من یک مدل هستم اما این ارزشی ندارد. من به مردم و طرفدارانم عشق می ورزم. بعد از مدل شدن، در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت دایر انتخاب شد تا فعالیتش را آغاز کند. همچنین او برای برندهای مثل ژیوانشی، لاکست، سالواتوره فراگامو فعالیت می کند.

هوموکالا 009 2نوا میلز

یکی دیگر از مدل های مشهور که جزو ۱۰ مدل برتر مرد جهان قرار گرفته است و رو به مدل شدن آورد، نوا میلز می باشد. این مدل هیکل عضلانی خوبی را دارد و به همین دلیل هنگامی که در فوتوشوتینگ ها حضور می یابد برهنه است. او همچنین کلیپی با تیلور سویفت ستاره موسیقی پاپ در جهان ساخته است که در سال ۲۰۱۱ به نام “ما هیچ وقت دیگر هرگز با هم نخواهیم بود” رونمایی شد. وی شروع موفقیت خود را با یاوس سنت لورینت و گوچی ایتالیا قلمداد می کند. علاوه بر این اور در برندهای دیگری چون دولچه اند گابانا، بتگا ونتا و تامی هیلفیگر فعالیت دارد. به جرعت می توان گفت که تیم فشن هوموکالا نتوانست هیچ عیبی در این مدل پیدا نماید.

هوموکالا 010 2مارک واندرلو

یکی دیگر از مدل های مشهور جهان مارک واندرلو می باشد. به دلیل داشتن هیکل ورزیده و چشمان آبی و زیبا در حالی که ۴۶ سال دارد، پرمخاطب ترین مدل در جهان است. علاوه بر این که او در حوزه های مد و فشن کار می کند، از چهره او برای بازی ویدیویی الگو گرفته شده است. همچنین برای بوگاتی نیز تبلیغ انجام داده است. از مهم ترین فعالیت های این مدل می توان به همکاری با برندهایی همچون آرمان، هوگوباس، باباب ریپابلیک، والنتینو و گس نام برد.

هوموکالا 011 2اواندرو سولداتی

از دیدگاه تیم فشن هوموکالا، اواندرو سولداتی یک مانکن موفق برزیلی است نه یک مدل. شروع فعالیت این مدل در کمپین تبلیغاتی لویی ویتون بود که بعد از آن به طرف موسیقی نیز رفت و در کلیپی همراه با لیدی گاگا که وسیله استیون کلین طراحی شد، حضور یافت. داشتن طرح جالبی در استخوان بندی چانه وی یکی از ویژگی هایی است که باعث معروف شدن او شد و چهره ویژه ی برای او خلق کرد.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore