جیزل اولیویرا در مورد الماس، سگ و لباس پوشیدن خود برای باغ بزرگ صحبت می کند!

جیزل اولیویرا، مدل زیبایی IMG، یک نمایشگاه بزرگ به نمایش گذاشته است – سوپرمدل برزیلی چهره جدید شهرداران فروشنده جواهرات تاریخی است. ما با باند 27 ساله معمولی آشنا شدیم تا در مورد به یادماندنی ترین لحظات پر زرق و برق در زندگی حرفه ای او تاکنون گفتگو کنیم – و بشنویم که بدون چه قطعات پر زرق و برق و براق او به راحتی نمی تواند زندگی کند!

تبریک می گویم که چهره کمپین دستیابی به موفقیت تصویر شهرداران هستید! تصویربرداری از کمپین برای شهرداران چگونه بود؟ شخصاً بود یا بیشتر از راه دور؟ تیراندازی برای شهرداران شگفت انگیز بود! من کمی بیشتر از توپانگا ، کالیفرنیا – که قبلاً هرگز در آن ندیده بودم – در یک خانه شگفت انگیز با تیم عالی و البته الماسهای زیبا برای بازی دیدم. چه رویایی!

از جواهراتی که باید برای شلیک استفاده کنید برای ما بگویید. مورد علاقه ای دارید؟

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

من تعداد زیادی قطعه مورد علاقه داشتم، اما یک گوشواره الماس گرد وجود داشت (گوشواره های Roberto Coin Marquesa: همان جفتی که Taraji P. Henson برای میزبانی جوایز موسیقی آمریکا در نوامبر گذشته پوشید!) که من برای آخرین شلیکی که مطلق من بود، آنها رو پوشیدم!

مردم در حال حاضر از اوقات فراغت و ورزش استفاده می کنند. آیا بعد از قرنطینه شدن، پوشیدن جواهرات پر زرق و برق، سوررئالی بود؟

من لباس پوشیدن را دوست دارم – بعضی اوقات این کار را در خانه فقط برای سرگرمی انجام می دهم. اما لباس پوشیدن و قرار دادن این گردنبندها، انگشترها، دستبندها و گوشواره های  شگفت انگیز بود. واقعاً دلم برای آن تنگ شده بود!

شما در طول زندگی حرفه ای خود جواهرات بزرگی را داشته اید. آیا هیچ کدام از آنها برجسته نبوده؟

باید بگویم قطعه مورد علاقه من که در طول زندگی حرفه ای ام پوشیده ام، گردنبند مسیکا بود که من در جشنواره کن برای مراسم amfAR در سال 2018 آن را پوشیدم.

بیایید در مورد جواهرات شخصی خود صحبت کنیم. آیا قطعاتی وجود دارد که بیشتر از همه بپوشید؟
در طول یک روز معمولی، من معمولاً قطعات گسسته و ظریف بیشتری می پوشم. من گوشواره ها، گردنبندها و چوکرهای کوچک را دوست دارم. اما وقتی می خواهم لباس بپوشم، یک قطعه بیانیه مانند گوشواره بزرگتر می گذارم و آن وقت است که احساس می کنم بسیار قدرتمند و مطمئن هستم!

کدام یک از جواهرات است که نمی توانید بدون آن زندگی کنید؟
گوشواره ها را باید بگویم: اگر آنها را نداشته باشم واقعاً احساس برهنگی می کنم!

چه احساسی دارید که این روزها برای Zoom / FaceTime لباس می پوشید؟ آیا شما آن را انجام می دهید؟
بله کاملا! من عاشق لباس پوشیدن در صبح هستم، حتی اگر جایی برای رفتن نداشته باشم – این واقعاً لحن روز را تعیین می کند و من را در یک ذهنیت درست قرار می دهد. اگرچه اعتراف می کنم، از زمان بروز همه گیری کرونا، من به طور طبیعی کمتر آرایش می کردم، که در واقع برای پوست من شگفت آور بوده! اما مطمئناً الان می بینم که بیشتر جواهرات می پوشم، که آنها را دوست دارم!

اگر بتوانید فقط یک قطعه جواهر را برای همیشه بپوشید، چه چیزی را انتخاب می کنید و چرا؟
یک گردنبند ریورای الماس.

در سال 2021 چه پروژه های دیگری ارائه داده اید؟
با توجه به همه گیری کرونا، پیش بینی اینکه چه چیزی در پیش است قطعاً دشوار است، اما من چند سالی است که با No Dogs Left Behind مانده کار می کنم و از این که قادر به حضور فعال در قرنطینه هستم سپاسگزارم. امسال، ما سخت تلاش می کنیم تا صدها سگ نجات یافته از تجارت غیرقانونی گوشت در چین را به ایالات متحده بیاوریم. این سازمان واقعا شگفت انگیزی است و من از آنچه در این سال پیش رو دارم بسیار هیجان زده هستم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن