کیم جونز اولین RTW خود را در فندی با قصیده برای پیشگامان خود می سازد

این یک طلوع فجر جدید است، یک روز جدید و کیم جونز احساس خوبی در این روز دارد. این طراح انگلیسی زنان مورد انتظار خود را برای اولین بار امروز برای پوشیدن آماده کرد و فندی را به سمت افق جدیدی از این روند سوق داد. از قضا، با نگاهی محکم به آینده نام تجاری رومی تقریباً 100 ساله، جونز برای الهام گرفتن به گذشته نگاه می کرد – مخصوصاً به کمد لباس های پنج خواهر فندی و آرم «کارلیگرافی» که توسط وی معروف شده است. سلف و کارل لاگرفلد، با تجربه و بزرگ هستند.

موسیقی های او – پائولا، آنا، فرانکا، کارلا و آلدا فندی – و سبک ایتالیایی دوست داشتنی آنها زمینه ساز آنچه در روز افتتاحیه هفته مد میلان دیدیم بود. آرایه ای از خزهای حاشیه ای، ابریشم راه راه که به شکلی ظریف و چاپلوسانه به بدن می چسبید، چاپ مهره ای از گل شاهرگ، آستین های زنگوله ای، کت پیراهن و ترمه و شتر بیشتر از آنچه می توانید مشت کنید. فراتر از سلیقه بی عیب و نقص آنها برای لباس پوشیدن، این پنج خواهر نیز آشکارا به استعداد نیز علاقه داشتند: این پنج نفری بود که در ابتدا در سال 1965 قیصر کارل را استخدام کرد، نام خانوادگی آنها را به روشی کاملاً جدید به جلو منجنیق کرد. طبق یک نسخه منتشر شده، جونز هنگام پذیرفتن این نقش دعوت شد تا به آرشیوی از حدود 70 هزار طرح توسط لاگرفلد نگاه کند. این تولد نوزادی مونوگرام کارلی لاگرفلد 1981 است که در مجموعه ماه گذشته کوتور و در اینجا در جوراب شلواری های سفید توری دیده می شود، که علوفه تضمینی برای مجموعه اینستاگرام و جیر برش لیزری است.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

جونز گفت این مجموعه فقط یک قصیده برای “سلسله قدرتمند” نبود بلکه برای “زنان شگفت انگیز و قوی” که دوستان و همکارانش را تشکیل می دهند، گفت: “این یک مجموعه مفید است که با روشی شیک و بی انتها کاوش می شود.” لوازم جانبی، که همیشه مورد توجه اصلی قرار گرفته است، در ارائه کیف های جدید گسترش می یابد: اولین، راه و لمس آن است. به علاوه! تکرار جدیدی از Baguette، این بار با نقوش گل باروک که توسط صنعتگران محلی و از طریق پروژه دست به دست فندی ایجاد شده است. همچنین دامنه جواهرات معرفی شده توسط Delfina Delettrez Fendi، با عنوان Fendi O’Lock، با دکمه های سر دست، قفل های که فقط با شماره گیری F-e-n-d-i و آویزهای مهر و موم مهر و موم شده با کارلی لاگرفلد فوق الذکر معرفی شده است. آینده خانه شما در اینجاست!

مجموعه کامل را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن