کریسی تیگن Chrissy Teigen به توییتر بازگشت!

این موضوع خیلی دوام نیاورد!

کریسی تیگن، تنها سه هفته پس از اعلام ترک شبکه های اجتماعی به دلیل بازخوردهای های مداوم و منفی، دوباره به توییتر بازگشت. وی صبح جمعه با اعلام بازگشت خود گفت: “ترسناک است که بتوانی و خود را ساکت کنی در حالی که از زندگی خود در طول روز لذت نبری و نخندی و همچنان مانند 2000 سال پیش زندگی کنی!”

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

این مدل کارآفرین و شخصیت 35 ساله اضافه کرد، “من تصمیم می گیرم که بد را با خوب بسازم!!” هنگامی که او در ماه مارس از اکانت خود خارج شد، تقریباً 14 میلیون فالوور جمع کرده بود. هم اکنون، او 1.5 میلیون طرفدار دارد که از دیدن بازگشت او بسیار خوشحال هستند. در اواخر ماه مارس، در همان زمان نویسنده Cravings با اشاره به دلایل حذف حساب کاربری خود این موضوع را تایید نمود.

او در یک موضوع چند توییتی نوشت که شبکه ای که ده سال برای جلب توجهش صرف کرده است، “دیگر به اندازه مثبت و منفی به من خدمت نمی کند و فکر می کنم زمان مناسب برای فراخوانی چیزی است.” وی همچنین از هواداران برای حمایت و “دنیای او بودن” تشکر کرد.

در حالی که تیگن قبل از استراحت سایت را ترک کرده بود یا برای مدتی ساکت شده بود – به ویژه پس از آنکه آشپز آلیسون رومن او را به دلیل فروش و مرگ دلخراش فرزند سومش در سال گذشته رد کرد – این اولین بار بود که او قصد خود را به اشتراک می گذاشت تا برای همیشه حساب او را از اکانت خود پاک کنید. در طی سه هفته وقفه، مادر دو فرزند در حال ثبت زندگی خانوادگی و سفر به هوشیاری 35 میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن