کت مارنل هم روی جلد مجله جذاب “شکارچی” رفت!

کت مارنل، با نگرشی کاملاً جدید، به شهر نیویورک بازگشته است. سردبیر سابق خوش شانس، نویسنده “How to Murder Your Life” و ستون نویس اخیر BEAUTYSHAMBLES (از طریق Patreon) به عنوان مهمان در برنامه “همه چیز خوب است” می باشد. در فصل آغازین خود، مارنل در مورد شیوه زندگی جدید خود از زمان بازگشت به سیب بزرگ – و همچنین در گذشته به عنوان یک ویرایشگر زیبایی در Condé Nast صحبت می کند.

از آنجا که او پس از چندین سال در خارج از کشور به شهر بازگشت، مارنل اعلام کرد که دوستان جدیدی پیدا کرده و احساس خلاقیت بیش از هر زمان دیگری دارد. البته یک موضوع قابل توجه بحث، دوره تصدی مارنل به عنوان دستیار و ویراستار زیبایی در Lucky است که اکنون دیگر وجود ندارد. در طی این بخش از زندگی حرفه ای او، مارنل در حالی که به زندگی پر سرعت و پر زرق و برق یک دستیار تحریریه و سردبیر می پرداخت، با اعتیاد به مواد مخدر و دارو نیز دسته و پنجه نرم می کند. مارنل که به آن مرحله از 20 سالگی خود نگاه می کند، نمی تواند تصور کند که دوباره به آن رفتار بازگردد و از آن به عنوان “بهترین – و بدترین زمان زندگی خود” یاد کرد.

“این، مانند هاردکورترین، بزرگسالی و کودکی بخشی از یک زندگی است. شما فقط 18 سال از آن فاصله دارید و هرگز یاد نگرفته اید که چگونه والدین خود را دوست داشته باشید. یا اینکه شما از وقتی شروع به مصرف مواد مخدر کرده اید، هرگز نمی دانید که کنار گذاشتن آنها چگونه است، “او می گوید. “منظورم … فقط … الان می دانم که اکوسیستم یک انسان چقدر ظریف است. معنویت، احساسات، بدن جسمی، مانند ایده مصرف Adderall برای من یک نمایش ترسناک است. من می خواهم درباره آن استرس را داشته باشم، مثلاً هفته ها بعد و مثلاً من نمی دانم … افسردگی. “چون من مثل … می شوم. اما در آن زمان، این طبیعی بود.”

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

شنوندگان آشنا به زندگی نامه مارنل “چگونه زندگی خود را بکشیم” از بسیاری از تجربیات او به عنوان مثال شبهای بی خوابی که در نوشتن مقاله یا سازماندهی میزهای سردبیر تحت تأثیر قرار دارند، می دانند. اما یکی از موضوعاتی که مارنل می گوید او در کتاب به شدت به آن برخورد نکرده، این بود که چگونه با دروغگویی اطرافیان خود کنار بیاید و افراد بالادستی مانند ژان گادفری-جون (“بهترین”) را مجبور به مادر شدن می کند.

“فقط به این دلیل که بسیار نیازمند و مریض بودم. و من ژان را در این موقعیت، در این نقش مادری قرار دادم. احتمالاً همه این زنان هنوز هم هستند. من می گویم، مسائل مادرانه هستند – من می گویم مسائل بابا برای آماتورها است. مثل اینکه، من چند مسئله مادر دارم. ” “اما مانند، اگر من به کاند نست و آنچه که برای من اتفاق افتاده است نگاه کنم، مانند مجبور کردن این زنان برای حضور در این نقش های مادری بود که من آنها را مجبور کردم.”

البته، با توجه به عشق و حرفه مارنل در زیبایی، از او در مورد برنامه های زیبایی برای آینده سال شد – خصوصاً در حالی که چند سالی از تغییر نتیجه 4-0 بزرگ گذشته بود. اگرچه او خودش را “نویسنده جوان” توصیف می کند، اما مارنل درباره پیری و آینده خود فکر کرده است، با این استدلال که عاشق سن کارین رویتفلد است – و به شوخی گفت که تزریقات دور از ذهن نیست. اخیراً، او همچنین وقت خود را صرف یادگیری مهارتهای زیبایی جدید کرده است. یکی از این تکنیک ها انجام مژه های خودش است که به نظر او بزرگترین تغییر در روال زیبایی خودش می باشد. او می گوید: “بنابراین، با چسباندن آن و – شما باید مثل سه سال وحشتناک به نظر برسید،” “و فقط مثل – و حالا دیگر خنک تر شده است که شبیه آن باشد،” من مژه هایم را خودم انجام دادم و آنها بد هستند. “اما در نهایت شما خوب می شوید و این واقعاً چهره شما را تغییر می دهد.”

اگرچه ممکن است مارنل بار دیگر به سرمقاله برنگردد (یا شاید این كار را بكند – چه كسی می تواند بگوید؟)، او به طور خاص خاطر نشان می كند كه چقدر ایده فرماندهی سردبیر را دوست دارد – یا به قول خودش “درنده” – مدیر کل “حتی ممکن است با توجه به شناختی که از روز مجله در مورد آن دارد، ممکن است خودش نقش را برای اندازه خود امتحان کند.

“من فقط عاشق این زنان وحشتناک و پر زرق و برق فریاد زدن بر سر مردم هستم. کرولا د ویل، آنا وینتور، هر کسی، که من برای آن چیزها زندگی می کنم، تقریباً به شیوه ای اردویی. ” “و بنابراین … گفتن برای من سخت است … من آن را دوست داشتم، و برای همه مناسب نیست. اما – من می دانم که اکنون نمی توانم از پس آن برآیم – اما دوست دارم از یک دستیار جوان بیزار باشم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن