چند استایل روزمره زیبا برای روزهای گرم بهاری

این نوشته به توصیف چند مدل برای روزهای زیبای بهاری می پردازد. با ما در خواندن آن در هوموکالا همراه باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

بهار با تمام زیبایی هایش رسیده است. بهار پیام آور نو شدن، تازه شدن و تولدی دوباره است. اکثر آدم ها از این فصل سال خاطرات خوبی به یاد دارند و یا خاطرات دلنشینی را در ذهن عزیزانشان ثبت کردند. بهار با خودش محبت و همدلی می آورد و در دل آدم ها ریشه می کند. این محبت را به همدیگر هدیه دهیم و فضای شاد و مثبتی را ایجاد کنیم. تمام تلاش همکاران ما در هوموکالا نیز همین است. هوای فصل بهار، گاهی آفتابی و گاهی بارانی است، ما با شما هستیم تا استایل های جذابی برای روزهای آفتابی بهار ارائه دهیم.

با ما در مجله هوموکالا همراه باشید تا با چند استایل زیبا برای روزهای گرم بهاری که الهام بخش از مدل امسال است، آشنا شوید.

هوموکالا 002 4دامن گلدار با شومیز

ترکیب یک شومیز مشکی ساده با آستین های پفی (این مدل آستین از ترند های امسال است) با یک دامن گلدار به رنگ های نارنجی روشن، بسیار زیبا و شیک به نظر می رسید. برای داشتن استایلی کشیده و شیک می توانید با یک کفش پاشنه بلند ست کنید.

هوموکالا 003 4دامن مخملی با تاپ

دامن جلو دکمه دار به رنگی آبی کبالت (یکی از تنالیته های رنگ سال امسال است) با کفش بهاره مشکی نوک تیز و یک تیشرت ساده می تواند در عین سادگی استایل شیکی به شما دهد.

هوموکالا 004 3پیراهن پفی بهاره

با پوشیدن یک پیراهن صورتی روشن با آستین های پفی همراه با کفش آل استار (all star) به شما استایل رمانتیک و دخترانه ای می دهد.

هوموکالا 005 3کت شلوار طرح دار ( تامی)

ترکیب کت و شلوار با طرح گربه ای به رنگ های مختلف بسیار شیک است. اگر شما از آن دسته کسانی هستید که این استایل انتخاب تان است، استایل تان را می توانید با یک تی شرت سفید با یک اسنیکر سفید کامل کنید.

هوموکالا 006 3پیراهن چین دار بهاره

این مدل پیراهن های چین دار بهاره بسیار راحت هستند و به راحتی می توانید بپوشید. این پیراهن ها مناسب برای قدم زدن کنار ساحل می باشد. این استایل با یک صندل بندی مشکی با یک کیف بزرگ پارچه ای تکمیل می شود.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Design

سایز بندی مانتو های زنانه

بسیاری از شما عزیزان طی تماس و مکاتبات با بخش پشتیبانی هوموکالا در رابطه با نحوه سایز بندی مانتوهای زنانه ابهاماتی داشته اید که ما

Foody

طرز تهیه انواع ژله و نکات مهم برای تهیه یک دسر عالی

یکی از دسر های محبوب و پرطرفدار ایرانیان ژله می باشد که اغلب در مجالس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه ژله مهارت خاصی نیاز ندارید فقط باید به چند نکته توجه کنید. با ما در هوموکالا همراه باشید! پیشنهاد ما دیدن از ژله های خوشمزه شرکت سیرنگ می باشد.