چند استایل روزمره زیبا برای روزهای گرم بهاری

 

بهار با تمام زیبایی هایش رسیده است. بهار پیام آور نو شدن، تازه شدن و تولدی دوباره است. اکثر آدم ها از این فصل سال خاطرات خوبی به یاد دارند و یا خاطرات دلنشینی را در ذهن عزیزانشان ثبت کردند. بهار با خودش محبت و همدلی می آورد و در دل آدم ها ریشه می کند. این محبت را به همدیگر هدیه دهیم و فضای شاد و مثبتی را ایجاد کنیم. تمام تلاش همکاران ما در هوموکالا نیز همین است. هوای فصل بهار، گاهی آفتابی و گاهی بارانی است، ما با شما هستیم تا استایل های جذابی برای روزهای آفتابی بهار ارائه دهیم.

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

با ما در مجله هوموکالا همراه باشید تا با چند استایل زیبا برای روزهای گرم بهاری که الهام بخش از مدل امسال است، آشنا شوید.

دامن گلدار با شومیز

ترکیب یک شومیز مشکی ساده با آستین های پفی (این مدل آستین از ترند های امسال است) با یک دامن گلدار به رنگ های نارنجی روشن، بسیار زیبا و شیک به نظر می رسید. برای داشتن استایلی کشیده و شیک می توانید با یک کفش پاشنه بلند ست کنید.

دامن مخملی با تاپ

دامن جلو دکمه دار به رنگی آبی کبالت (یکی از تنالیته های رنگ سال امسال است) با کفش بهاره مشکی نوک تیز و یک تیشرت ساده می تواند در عین سادگی استایل شیکی به شما دهد.

پیراهن پفی بهاره

با پوشیدن یک پیراهن صورتی روشن با آستین های پفی همراه با کفش آل استار (all star) به شما استایل رمانتیک و دخترانه ای می دهد.

کت شلوار طرح دار ( تامی)

ترکیب کت و شلوار با طرح گربه ای به رنگ های مختلف بسیار شیک است. اگر شما از آن دسته کسانی هستید که این استایل انتخاب تان است، استایل تان را می توانید با یک تی شرت سفید با یک اسنیکر سفید کامل کنید.

پیراهن چین دار بهاره

این مدل پیراهن های چین دار بهاره بسیار راحت هستند و به راحتی می توانید بپوشید. این پیراهن ها مناسب برای قدم زدن کنار ساحل می باشد. این استایل با یک صندل بندی مشکی با یک کیف بزرگ پارچه ای تکمیل می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن