ورونیکا برد، مایسی ویلن، اکناواس و دیگران!

این هفته مد نیویورک است و ما بهترین مجموعه ها و طراحان این فصل را از ردیف های جلوی (عمدتا دیجیتال) و پشت صحنه برای شما به ارمغان می آوریم. اگر آنها را از دست ندهید، برخی از موارد برجسته نمایش و ارائه را گردآوری کرده ایم.

میزی ویلن

میزی ویلن می خواهد که یک مهمانی بگیرد – این موضوع قابل درک است، با توجه به اینکه لباس های چاپی او قطعات ضروری برای بیرون رفتن از بیماری همه گیر است. در این فصل، او “هنجار” فعلی لباس پوشیدن راحت را رد کرد، انتخاب کرد قطعاتی را که شامل نرمی و بدون از دست دادن ساختارها و بافتهای خود است نشان دهد (بدون شلوار عرق در چشم است!). کت و شلوارهای Trilobal جایگزین جالبی برای لباس راحتی استاندارد شماست، در حالی که کت و شلوار دامن توئیل و لباس بافتنی سوراخ دار در پالت های نارنجی، صورتی، آبی روشن و سبز رنگ به عنوان ظاهری برانداز و تیز برای دفتر یا WFH است. البته، ویلن لباس ها و تاپ های اصلی پیراهن خود را نشان داد، این بار با چاپ هایی از خطوط سه تایی و چرخش ها تا گلهای روانگردان مخلوط با کد QR پوشانده شده است. این مجموعه به وضوح نوعی خوشبختی برای لباس پوشیدن برای پیش ویروس سرگرم کننده بود، در حالیکه قطعاتی را می توان پوشید که آیا در داخل خانه قرنطینه شده اند یا امیدوارم به زودی! با انتخاب مدل چهارم خود در قالب ویدئو، مدل های پیشین طراح Yeezy در کف انعکاسی پوشیده از آب و احاطه شده توسط دیوارهای سبز تک رنگ قدم زدند. با این وجود، به لطف موسیقی متن صداهایی که از مجموعه ردیف های اول تقلید می کردند، نبود جمعیت مد سنتی به سختی قابل توجه بود.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

اکناواس (لباس مردانه)

لباس پوشیدن مرده نیست – و اگر چنین فکر می کنید، مطمئناً کریستین جول نیلزن شما را متقاعد خواهد کرد. دومین مجموعه لباس مردانه طراح دانمارکی برای Aknvas به طور کامل به فضای بین لباس سخت و نرم متمایل شد، با طیف وسیعی از قطعات رنگارنگ مناسب برای پوشیدن در خانه یا بیرون و اطراف. گره های نرم و کمی بزرگ با قرمز پررنگ، بنفش روشن، آبی یخی و زرد کمرنگ با شلوارهای چین دار خاکستری و آبی تزیین شده بودند که می توان آنها را تقریباً در هر موقعیتی پوشید. حتی گفته های وی احساس تطبیق پذیری می کرد. یک شلوار در یک ماده پف دار قهوه ای مایل به قرمز (که روی کیف عظیم و کت های آماده سقوط نیز دیده می شد)، یک پیراهن چرمی آبی و کره ای و یک کت ترانشه ای خاکستری مناسب برای پوشیدن در داخل و خارج از خانه مناسب است، و می تواند برای سبک فوری اسکاندیناوی با هر چیزی که در کمد شما است جفت شوید. در دوره ای که لباس پوشیدن بیش از هر زمان دیگری تغییر شکل می دهد، جدیدترین مدل نیلسن عملی و راحت است. لباس های مردانه Aknvas به وضوح در مسیر درست قرار دارد – و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که بعد نیلسن آن را کجا می برد.

ورونیکا برد

ورونیکا به خاطر کت و شلوارهای قوی و متناسب و شلوار جین بی عیب و نقص شناخته شده است – اما زمانی مردم هیچ کدام را نمی پوشند، دوتایی مد چه کاری انجام می دهد؟ برای ورونیکاها، مجموعه پاییز 2021 آنها بین خیال راحت و راحتر قرار گرفت، یک تغییر متمایز از قطعات استاندارد همه کاره آنها. در سمت معمولی تر، خواهر شوهرها یک ست عرق خاکستری، کفش های کتانی با بندهای Velcro، شلوارهای باری و کت های بزرگ در چاپ استتار ارائه دادند. در انتهای مخالف طیف، قطعاتی قرار داشت که آرزو می کردیم بتوانیم لباس آنها را بپوشیم، اما در عین حال به لباسهای اطراف خانه رضایت خواهیم داد: یک لباس پولک برجسته با جزئیات گل، تعداد زیادی گل گل پیزلی، مسدود شدن پاشنه و انگشت اشاره چکمه، و یک کت و شلوار مخملی چاپ رویایی. بسیاری از قطعات نیز به شدت تحت تأثیر فضای باز یا لباس مردانه کلاسیک آمریکایی ظاهر شدند. شلوار کت و شلوار بزرگ سایز خاکستری، کت های چهارخانه، و تاپ های شبیه به یک دکمه و یک پیراهن راگبی حال و هوایی بدون دردسر را به وجود می آورد، گویی که موسیقی این فصل آنها را بر اساس ساده ترین راحتی  آنها را از دوست پسر خود دور می کند. البته چندین منگنه ورونیکا هنوز برش را ایجاد کردند. بلیزر، بلوز چاپی و چند جفت جین مورد استقبال قرار گرفت و ثابت کرد که این دو نفره اجازه نمی دهد که یک بیماری همه گیر مانع انجام بهترین کار آنها شود.

ویکتور گلمود

قدرت ویکتور گلمود همیشه از طریق لباسهای بافتنی، چه از طریق پلیورهای براق و چه از لباس های دنده ای سکسی، پوشیده شده است. برای پاییز 2021، “Ode to Hope” از گلمود به طور خاص بر روی این بخش از مارک تجاری خود تمرکز و تصور کرد که مردم امروز چگونه آن را می پوشند. گره ها، چه در پارچه های جداگانه ساده و چه راه راه، ژاکت های دنج یا لباس های جذاب او (که به افراد مشهوری مانند ککه پالمر و ایندیا مور مشهور شده اند) در یک پالت سیاه، سفید، زنگ زده، زرد، برنزه و صورتی سلطنت کردند. در این فصل، گلمود به طور خاص جنبه های فنی پارچه ها مانند ترمه پنبه ای و پشم مرینو را نیز تحت فشار قرار داد، ساخت ژاكارد تكه ای بدون اتصال و برجسته كردن قطعات با اندازه های مختلف بخیه های كابل. این طراح همچنین با مارک نیجریه ای Shekudo در دو سبک گرفتگی (اسلینگ بک و پشت باز) ساخته شده از چرم و جیر باقیمانده در این فصل همکاری کرده است، که در حال حاضر در TheRealReal موجود است. به طور کلی، این یک یادآوری تازه کننده بود که خطوط تمیز و سایه های تیز به دلیل همه گیری از بین نمی روند – و حتی می توانند در قطعات راحت دوباره ادغام شوند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن