هوموکالا موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک و ستاد ساماندهی پایگاهای اینترنتی شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

مفتخریم که پس از گذشت نزدیک به 6 ماه از فعالیت سایت هوموکالا موفق به گرفتن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی شدیم. هرچند که پیش از نیز فروشگاه اینترنتی هوموکالا با فروش موفق بیش از صدها محصول توانسته بود که اعتماد بسیاری از شهروندان را (مخصوصا در شهر مشهد) جلب نماید. بدون شک نبود حتی یک مورد گزارش نارضایتی در بین هموطنان عزیزمان مهر تاییدی است بر عملکرد فروشگاه ما در زمینه محصولات ارائه شده.

سیاست ما همواره و مانند گذشته در ارائه محصولات بروز و باکیفیت با حداقل قیمت بوده و همواره تلاش میکنیم تا بتوانیم محصولات متنوع تری را به شما عزیزان ارائه نماییم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در زمینه کیفیت محصولات ارائه شده در هوموکالا همچنان هستیم و امیدواریم که بتوانیم رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را کسب نماییم. موفق و پیروز باشید، در پناه خداوند.

مدیر سایت هوموکالا،

معین رئوف قهرمانی

 

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Design

سایز بندی مانتو های زنانه

بسیاری از شما عزیزان طی تماس و مکاتبات با بخش پشتیبانی هوموکالا در رابطه با نحوه سایز بندی مانتوهای زنانه ابهاماتی داشته اید که ما

Foody

طرز تهیه انواع ژله و نکات مهم برای تهیه یک دسر عالی

یکی از دسر های محبوب و پرطرفدار ایرانیان ژله می باشد که اغلب در مجالس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه ژله مهارت خاصی نیاز ندارید فقط باید به چند نکته توجه کنید. با ما در هوموکالا همراه باشید! پیشنهاد ما دیدن از ژله های خوشمزه شرکت سیرنگ می باشد.