نکات کلیدی در رابطه با انتخاب جوراب مردانه

در پی سوالات مککر شما عزیزان در این نوشته به توضیحاتی در رابطه با انتخاب درست جوراب، متناسب با استایل فردی آقایان می پردازیم. با ما در هوموکالا با این مقاله جذاب همراه باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

جوراب‌ها نقش بسیار مهمی در تیپ و استایل مردانه دارند، هرچند که بیشتر اوقات دیده نمی‌شوند و گاهی نیز نادیده گرفته می‌شوند. به همین دلیل بیشتر افراد فکر می‌کنند که انتخاب جوراب اصول خاصی ندارد و همین موضوع باعث می شود تا افراد جهت مشاوره با کارشناسان ما در هوموکالا تماس گرفته و از ما کمک بخواهند. بر طبق یک قائده کلی (نانوشته شده) که بسیاری از مشتریان ما در هوموکالا به آن استناد می کنند  همیشه جوراب‌ها را با کفش ست می کنند. این باور کاملا اشتباه بوده چراکه جوراب باید با شلوار یک فرد ست شود و نه با کفش!!!؛ در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه انتخاب درست جوراب برای انواع تیپ‌های مردانه آشنا کنیم. با ما در هوموکالا همراه باشید.

به طورکلی جوراب‌های مردانه در سایت هوموکالا بر اساس بلندی بخش ساق به ۴ گروه تقسیم می‌شوند:
1- جوراب های بلند: جوراب‌هایی که طول ساق آن‌ها بلندتر از سه مورد دیگر است و معمولا تا زیر زانو بالا می‌آید.
2- جوراب های نیم ساق (ساق متوسط): این جوراب‌ها بهترین نوع جوراب برای استفاده با لباس‌های اسپرت است. این جوراب‌ها مچ پا را می‌پوشاند و معمولا ۷.۵ تا ۹ سانت از مچ پا بالاتر می‌آید.
3- جوراب های بدون ساق: جوراب‌های مردانه بدون ساق فقط مچ پا را می‌پوشاند.
4- پاپوش مردانه: جوراب‌هایی که فقط انگشنتان پا را می‌پوشانند و روی پا نیز باز است. این جوراب‌ها بعد از پوشیدن کفش اصلا معلوم نیستند.

هوموکالا A001

درپایان لازم می دانیم که اعلام کنیم که انتخاب جوراب مردانه مناسب یکی از کلید‌های طلایی خوش تیپی یک فرد است. همیشه سعی نمایید برای تیپ‌های رسمی از جوراب‌های تیره استفاده کنید. از پوشیدن جوراب‌های تیپ اسپرت با لباس‌های رسمی اجتناب کنید و برای تیپ‌های اسپرت فقط جوراب را با شلوار خود ست کنید. این عقیده کاملا اشتباه است که جوراب باید با کفش ست شود. امیدواریم که توانسته باشیم در این نوشته به شما کمکی کرده باشیم. جهت خرید انواع جوراب می توانید با کیلک بر روی لینک زیر از آرشیو بزرگ ما دیدن فرمایید. ما در هوموکالا با بیش از 85 مدل متنوع از انواع جوراب قطعا به انتخابی درست به شما کمکی شایان خواهیم نمود.

خرید انواع جوراب مردانه

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore