مکس مارا با تجربه شیک در فروشگاه اش، مجموعه 2021 را جشن می گیرند!

مکس مارا Max Mara، مارک مشهور به لباس بیرونی نمادین و آماده پوشیدن برای همیشه، به تازگی ورود مجموعه بهار / تابستان 2021 خود را به بوتیک دلچسب پالم بیچ (ساحل نخل)، با کمک کمی از مجموعه Daily جشن گرفته است.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

مدیر مسئول روزنامه دیلی پالم بیچ، لیزی بیکفورد میدو و بازیکن چوگان، ربکا گرین هیل، میزبان این رویداد بودند که با لباس شلوار سفید و مارکس مارا بسیار زیبا به نظر می رسید. مهمانان برجسته محلی که با کشف تجربه جدیدترین مدل های رو به جلو مد، چه در رنگ های پر سر و صدا و چه در رنگ های خنثی کلاسیک، به این جمع پیوستند. مجموعه ای متشکل از انتخاب های سردبیر برای این فصل همچنین برای حاضران در معرض نمایش قرار گرفت تا از آنها الهام گرفته و از آنها الهام بگیرند.

در طول این رویداد، تیم متخصص متشکل از متخصصان Max Mara با هر مهمان همکاری کردند تا در یک محیط آرام و مرتب، راهنمایی های فردی به آنها را ارائه دهند. کریستین اورروتیا، استیسی لولیت و پائولا والنته بیکفورد، مشتاقان سبک Palm Beach، که هنگام مکیدن Whispering Angel و Josh Cellars Counco، بیش از اقلام ضروری سوگند خوردند، از حاضران برجسته این مجلس بودند. بخشی از فروش این رویداد به نفع مرکز خدمات خانوادگی شهر پالم بیچ اختصاص داده شده بود – عملا به یک سازمان غیرانتفاعی با سابقه که خدمات رشد و نگهداری خانواده و کودک را ارائه می دهد.

این مجموعه الهام گرفته از دوره رنسانس سر اشاره به زن ماکس مارا است که در حال بازسازی جهان است تا بهتر از گذشته شود. همزمان با این چشم انداز جدید، او در حال استفاده از کمد لباس های کلاسیک مدرن است که پیچیدگی و سادگی را باهم تلفیق می کند. در این فصل، رنگهای اصلی در عکاسی لوئیز دال-ووفل از Harper’s Bazaar در دهه 1930 در کنار رنگهای اشباع شده گرفته شده – فوشیا، فیروزه ای و زرد آفتابی است – همانطور که در لباس های همه کاره پیراهن، بلوزهای ابریشمی، شلوارک سفارشی و سبک های بند بند ساده این موضوع قابل مشاهده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن