مجله جهانی Vogue، کمپین های جدید و یک نمایش آنلاین پر ستاره را اعلام نمود

مجله ووگ Vogue، یک موضوع بین المللی دیگر را اعلام کرد!

Vogue پس از موفقیت در شماره جهانی امید محور خود در سپتامبر گذشته، بار دیگر به یک موضوع مشترک می پردازد. نسخه آینده مارس، در سراسر 27 نسخه بین المللی مجله، روح هنری را به عنوان شماره “خلاقیت” جشن خواهد گرفت. این ستاره های جوان را در سراسر حوزه های مد، هنر، موسیقی و فیلم (و همچنین سرمقاله های محلی منحصر به فرد) برجسته می کند و اولین بار در 5 فوریه با نسخه دکه روزنامه فروشی Vogue انگلیس در دسترس قرار می گیرد. آنا وینتور، سردبیر و مدیر تحریریه جهانی Vogue گفت: “با داشتن دلایل زیادی برای خوش بینی نسبت به آینده ای روشن تر، Vogue فکر کرد چه راهی بهتر از تمرکز بر خلاقیت در سراسر جهان – که با شکوه و زرق و برق دار، شامل و تصاویر شاد، نگاه الهام بخشی به دنیای مد امروز ارائه می دهند.”

نمایش مد کت آبی پنجمین سالگرد به صورت آنلاین برگزار می گردد

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

نمایش های مد به سرعت دیجیتالی شده اند!!! و یکی از مهمترین رویدادهای خیرخواهانه در صنعت پیروی از این الگو است. نمایش مد کت آبی که سالانه برای حمایت از بنیاد سرطان پروستات برگزار می شود، اکنون به صورت آنلاین برگزار می گردد. این ماجرای ستاره ای مجموعه ای از مشاهیر، طراحان سلیقه و مدل ها را در خود جای داده است – و مجموعه امسال در حال حاضر مهم به نظر می رسد! آندره لئون تالي، بيلي پورتر، دكتر اوز و بيل ناي، از جمله موضوعاتي از مايكل كورس، تام براون، بن شرمان، تامي هيلفيگر و … را ارائه خواهند داد. مهمانان در حال حاضر می توانند کمک های مالی خود را اختصاص داده و “صندلی” های رویداد 4 فوریه را در وب سایت خود رزرو کنند.

نمایشگاه های هفته مد لندن پاییز 2021 دیجیتالی می شوند – اما Burberry کجاست؟

در سراسر انی حوضه، نمایشگاه های هفته مد لندن نیز مجازی می شوند! نمایش های هفته مد لندن در پاییز 2021 و از طریق وب سایت آن از 19 تا 23 فوریه ارائه می شوند. این تقویم کوتاه شده مجموعه های جدیدی از 95 طراح را شامل می شود، از جمله ریچارد کوین، ویکتوریا بکهام و امیلیا ویکستد. یک سوال در ذهن همه است؟ چرا تکیه گاه اصلی تجمل گرایی باربری در دستور کار نیست و در عوض چه زمانی ریکاردو تیسسی نمایش می یابد؟ در این رویداد همچنین مشارکت ویژه ای با دریافت کنندگان جایزه مد Tokyo 2020 وجود دارد که برای اولین بار در برنامه رسمی نشان داده می شوند و همچنین DiscoveryLAB دیجیتال برای طراحان نوظهور ارائه می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن