فیلم خیره کننده کریستین کووان یک مسابقه هفتگی مد است

نمایش های مد کریستین کووان به انرژی و زرق و برق زیاد معروف هستند، دو عنصری که از زمان شیوع کرونا در صنعت مد جهانی کاهش یافته است. امروز، او مجموعه خود را در زمستان پاییز 2021 در یک فیلم کوتاه به نام “یک چیز مد” رونمایی کرد – و این درست همان چیزی بود که من به آن امیدوار بودم. از زمانی که لباس های پاپیونی و درخشان کووان را در موزیک ویدئو و سرمقاله های “من آن را اصلا نمی خواهم” از کیم پتراس مشاهده کردم، عاشق آنها شدم. حضور در نمایشگاه باند وی دو سال پیش مانند ورود به دنیای فانتزی بود كه در كلیشه “نمایش مد” ظاهر می شد – سیركی براق و پر از پاپاراتزی كه در آن مدل ها به موسیقی مهمانی رها می شوند و لیست های A صف اول را فرماندهی می كنند. همین انرژی در کل مجموعه های طراح جوان جریان دارد و حتی بدون یک گالری پر زرق و برق در Spring Studios، این آخرین پیشنهاد آن را با همان انرژی تجسم می بخشد.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

“یک چیز جالب” به کارگردانی متیو فراست، در پس زمینه فیلم “پیر” ساخته شده است. در یک عکس آغازین کمیک های Saturday Night Live، کلوئه فینمن و بوون یانگ یافت می شود که توسط پاریس هیلتون (به طور طبیعی روی تلفن تیغه موتورولا صورتی پوشیده از سواروسکی) به آنها آموزش داده شده است “فقط خودتان باشید”. اگرچه این دو نفره با خنده و شگفتی فکر می کنند که چگونه خودشان اصیل باشند، اما به سرعت توسط Parker Kit Hill متوقف می شوند – و آنچه در زیر می آید یک جشن مد هیجان انگیز است.

بازیگران متنوعی که متناسب با آهنگ های سفارشی Slayyyter تنظیم می شوند، نمایشی مهیج را ارائه می دهند که اردوی ناب است. فینمن و یانگ، با تشویق زیبایی شناسی تئاتر كوآن ، به ترتیب با لباس خواب دوتایی بنفش و یك مجموعه متبلور از یك تالار تاریك بیرون می آیند. این کلیپ ما را با شور و هیجان و خوش بینی محض با بازیگران طیف وسیعی از مجریان آشنا می کند. آكواریا با كلاه پر بزرگ و لباس بلیزر گل میخ پریده! ریچی شزام با بلورهای صورتی داغ و چکمه های همسان بالای میزهای اتاق ناهارخوری ژست گرفته است! جاری جونز بدون مراقبت در دنیا، از طریق راهروها با یک کت سفید می رقصد! اینها تنها چند نمونه از شادی خالص به نمایش درآمده است که توسط جاستین اسکای، پری دریایی، ریچل کارگل، سلینا بریلار، آکوا پائروس و هانا گابی اودیل در مجموعه ای از لباس های پر زرق و برق، فلزی و پر از گل، تجسم یافته است. به وضوح می توانید ببینید که آنها از خود و لباس لذت می برند – چه کسی می تواند این ها را دوست نداشته باشد؟

این فیلم بر این مفهوم تمرکز دارد که مد به معنای خوش طعم شدن و لذت بردن از آن در بیشترین حد است. این ایده که مد می تواند کاملا دگرگون کننده باشد و باعث شود شما مانند شخصی که همیشه می خواستید باشید احساس کنید. در اینجا، کووان هر کاری را انجام می دهد که هر فصل انجام می دهد: مهم نیست که روز شما چقدر ناخوشایند باشد، غیرممکن است که مجموعه های آشکارش (حقیقی یا مجازی) را بدون لبخند گسترده روی لب خود آماده کنید و آماده اعتماد به نفس جهان باشید. در واقع، پس از تماشای “A Fashion Thing” سخت گیر خواهید شد که بهترین لباس و بلندترین پاشنه های خود را نپوشید، روی سایه چشم براق خود را بکشید و ستاره نمایش مد خود باشید. “A Fashion Thing” نه تنها مانند نامه ای عاشقانه برای خود مد – موضوعی که در این فصل نسبتاً بخاطر کرونا کم وجود داشته است – احساس می شد بلکه جسورانه و تازه هم احساس می شد. من شخصاً از طبقه بالا رفتم و بلافاصله پس از تماشای پیراهن چاپی مورد علاقه Burberry خود را تغییر دادم، و بلافاصله احساس شادابی کردم.

پس از مجموعه های متعدد هفته مد که (گرچه دوست داشتنی هستند) به راحتی، مینیمالیسم یا ایمن بازی کردن وابسته بودند، کووان همه هنجارها را رد و وحشیانه عمل کرد – با چکمه های پاشنه بلوری تا ران، نه کمتر.

مجموعه کامل را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن