به یاد ماندنی ترین فرش قرمزهای دوستانه سلبریتی ها (قسمت اول)

در این مقاله نگاهی به لباس های چندی از سلبریتی هایی می اندازیم که با ظاهری عجیب در فرش قرمز های دنیا حضور پیدا کرده بودند! با ما در هوموکالا همراه باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 

هنگامی که پایداری و بازیافت بخشی از فرآیند طراحی صنعت فشن می شود، مد شهرت یافته معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرد. ستارگان در سالهای اخیر نگرانی های زیست محیطی را به دقت مورد توجه قرار داده اند و بر این اساس کمد لباس خود را تنظیم کرده اند.

حتی در فروشگاه هوموکالا نیز بر اساس تقاضا و عوض شدن فصل البسه نیز این موضوع صادق است. افزایش لباس های پر زررق و برق، پوشیدن لباس های قدیمی و استفاده از الیاف و وسایل طبیعی برای ستارگانی که به دنبال جا انداختن خود در چشم مردم هستند نیز عاملی موثر تا اینجا بوده است. این ها شامل استفاده از وسایل خانگی پرتحرک مانند فیلترهای قهوه تا بطری های شیشه ای دور ریخته شده به دانه های کریستالی بوده، که نبوغ یک طراح هنگام ایجاد یک اثر فوق العاده را شامل می شود.

در زیر، نگاهی به جسورانه ترین، دراماتیک ترین و پر صدا ترین قطعاتی که سلبریتی ها در دوران اخیر روی فرش قرمز ظاهر شده اند، می اندازیم. با ما در هوموکالا با ادامه این مقاله جذاب همراه باشید.

مریل استریپ برنده جایزه اسکار در لانوین

هوموکالا 011 3مریل استریپ چیزهایی فراوانی را درباره لباس شب برای اسکار می داند. افسانه بازیگری در مراسم سال 2012 در مراسم تذهیب لانوین توسط آلبر الباز شرکت کرد. پارچه لباس اش دارای گواهینامه سازگار با محیط زیست بود که به منحصر به فرد بودن او نیز افزود. از این گذشته، این همه طلای جذابیت خوش شانس استریپ را نشان داد: او رکورد سوم اسکار برای بانوی آهنین را از آن خود کرد.

کامرون دیز در استلا مک کارنی درخشید

هوموکالا 012 1هیچ لیستی از مد جهان سازگار با محیط زیست بدون استلا مک کارتنی کامل نخواهد بود. طراح هنگامی که می آید سبک هایی را ایجاد کند که بدون هیچ خطری برای محیط زیست باشند. با گذشت سالها، تعداد بیشماری از مک کارتی ها روی فرش قرمزها مشاهده شده اند، اما یکی از برجسته ترین ستاره های درخشان Cameron Diaz بود که در سال 2012 Met Gala پوشیده بود. آستین بلند با پشت تقریبا باز، شکل مجسمه ای را با ابریشم ارگانیک طلایی و مهره های شیشه بازیافت شده برای او تعریف می کند.

لیدی گاگا فیلترهای قهوه را فراتر از Starbucks می گیرد

هوموکالا 013 1حساسیت عجیب لباس های لیدی گاگا به این معنی است که مادر هیولا در طی این سال ها قطعات باند ایستاده زیادی را پوشیده است. و با این حال تعداد معدودی به اندازه ظاهری گرت پوگ پاییز 2014 چشمگیر هستند که وی برای سفر به جنوب جیمی کیمل لایو این لباس دیوانه وار را پوشیده بود. ساخته شده از فیلترهای قهوه ی تصفیه شده، روتختی سفید و کلاه برجسته نمونه ای از نبوغ طراحی پفی بود. گاگا در کیمل و به مخاطبانش گفت: اگر فقط فکر خود را در این کار متمرکز نمایید، می توانید با ایده های دیوانه وار خود بهترین ها را انجام دهید.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Design

سایز بندی مانتو های زنانه

بسیاری از شما عزیزان طی تماس و مکاتبات با بخش پشتیبانی هوموکالا در رابطه با نحوه سایز بندی مانتوهای زنانه ابهاماتی داشته اید که ما

Foody

طرز تهیه انواع ژله و نکات مهم برای تهیه یک دسر عالی

یکی از دسر های محبوب و پرطرفدار ایرانیان ژله می باشد که اغلب در مجالس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه ژله مهارت خاصی نیاز ندارید فقط باید به چند نکته توجه کنید. با ما در هوموکالا همراه باشید! پیشنهاد ما دیدن از ژله های خوشمزه شرکت سیرنگ می باشد.