به یاد ماندنی ترین فرش قرمزهای دوستانه سلبریتی ها (قسمت اول)

 

هنگامی که پایداری و بازیافت بخشی از فرآیند طراحی صنعت فشن می شود، مد شهرت یافته معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرد. ستارگان در سالهای اخیر نگرانی های زیست محیطی را به دقت مورد توجه قرار داده اند و بر این اساس کمد لباس خود را تنظیم کرده اند.

حتی در فروشگاه هوموکالا نیز بر اساس تقاضا و عوض شدن فصل البسه نیز این موضوع صادق است. افزایش لباس های پر زررق و برق، پوشیدن لباس های قدیمی و استفاده از الیاف و وسایل طبیعی برای ستارگانی که به دنبال جا انداختن خود در چشم مردم هستند نیز عاملی موثر تا اینجا بوده است. این ها شامل استفاده از وسایل خانگی پرتحرک مانند فیلترهای قهوه تا بطری های شیشه ای دور ریخته شده به دانه های کریستالی بوده، که نبوغ یک طراح هنگام ایجاد یک اثر فوق العاده را شامل می شود.

در زیر، نگاهی به جسورانه ترین، دراماتیک ترین و پر صدا ترین قطعاتی که سلبریتی ها در دوران اخیر روی فرش قرمز ظاهر شده اند، می اندازیم. با ما در هوموکالا با ادامه این مقاله جذاب همراه باشید.

مریل استریپ برنده جایزه اسکار در لانوین

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

مریل استریپ چیزهایی فراوانی را درباره لباس شب برای اسکار می داند. افسانه بازیگری در مراسم سال 2012 در مراسم تذهیب لانوین توسط آلبر الباز شرکت کرد. پارچه لباس اش دارای گواهینامه سازگار با محیط زیست بود که به منحصر به فرد بودن او نیز افزود. از این گذشته، این همه طلای جذابیت خوش شانس استریپ را نشان داد: او رکورد سوم اسکار برای بانوی آهنین را از آن خود کرد.

کامرون دیز در استلا مک کارنی درخشید

هیچ لیستی از مد جهان سازگار با محیط زیست بدون استلا مک کارتنی کامل نخواهد بود. طراح هنگامی که می آید سبک هایی را ایجاد کند که بدون هیچ خطری برای محیط زیست باشند. با گذشت سالها، تعداد بیشماری از مک کارتی ها روی فرش قرمزها مشاهده شده اند، اما یکی از برجسته ترین ستاره های درخشان Cameron Diaz بود که در سال 2012 Met Gala پوشیده بود. آستین بلند با پشت تقریبا باز، شکل مجسمه ای را با ابریشم ارگانیک طلایی و مهره های شیشه بازیافت شده برای او تعریف می کند.

لیدی گاگا فیلترهای قهوه را فراتر از Starbucks می گیرد

حساسیت عجیب لباس های لیدی گاگا به این معنی است که مادر هیولا در طی این سال ها قطعات باند ایستاده زیادی را پوشیده است. و با این حال تعداد معدودی به اندازه ظاهری گرت پوگ پاییز 2014 چشمگیر هستند که وی برای سفر به جنوب جیمی کیمل لایو این لباس دیوانه وار را پوشیده بود. ساخته شده از فیلترهای قهوه ی تصفیه شده، روتختی سفید و کلاه برجسته نمونه ای از نبوغ طراحی پفی بود. گاگا در کیمل و به مخاطبانش گفت: اگر فقط فکر خود را در این کار متمرکز نمایید، می توانید با ایده های دیوانه وار خود بهترین ها را انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن