طرز تهیه دسر جادویی شکلاتی پسته و کشمش

مواد مورد نیاز
450 گرم شکلات شیری (خرد شده به صورت درشت)
225 گرم شکلات سفید (خرد شده به صورت درشت)
335 گرم پسته برشته (بدون پوست)
225 گرم گیلاس خشک

طرز تهیه :
شکلات شیری را در یک کاسه بزرگ و شکلات سفید را در یک کاسه متوسط در مایکرو ویو قرار بدهید. سطح کاسه را توسط یک کاغذ روغنی بپوشانید. زمان مورد نیاز برای ذوب شکلات شیری 2 تا 3 دقیقه و برای شکلات سفید 1 الی 2 دقیقه می باشد. بهتر است یکبار مواد را هم بزنید. شکلاتها را از مایکرو ویو خارج کنید و هم بزنید تا نرم شود و به این مواد نیمی از پسته و گیلاس خشک اضافه کنید.

روی یک سینی دارای کاغذ روغنی، مخلوط شکلات را به ضخامت 0.5 سانتیمتر بریزید. با قاشق شکلات سفید را به مخلوط شکلات شیری اضافه کنید. با نوک چاقو شکلات ها را در هم بیامیزید تا ظاهر مرمری به خود بگیرد. باقیمانده پسته و گیلاس خشک را نیز اضافه کنید. این مخلوط را یک ساعت در فریزر قرار دهید تا سفت شود. بعد آن را به چند تکه بشکنید.

معرفی غذای ملل در مجله هوموکالا

این مواد را در یک ظرف دربسته می توان تا یک ماه در فریزر نگهداری کرد. این شکلاتها را اگر در یک سلفون زیبا یا در یک جعبه تزئینی قرار دهید می تواند هدیه مناسبی برای عزیزانتان باشد. دسر شکلاتی پسته و کشمش آماده است.

طرز تهیه این دسر بسیار ساده و آسان بوده و بسیار طمع لذیذی دارد! چنانچه علاقه مند هستید میتوانید از دسر های موجود ما نیز انتخاب نموده و به شیوه بسیار ساده آنها را تهیه و میل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن