سوپرمدل جیجی حدید به دنیای مد بازگشت!

جیجی حدید دوباره در کانون توجه قرار گرفته است! سوپرمدل مورد علاقه ما و دختر به دنیای مد بازگشته است و جلد شماره “خلاقیت” مارس ووگ آمریکایی را گرفته است. مامان جدید درخشان با کت پرادا و گل گلی قرمز و سفید، که توسط اتان جیمز گرین شلیک شده است، جلوی مجله را می گیرد. این جلد اولین جلد حدید از بدو تولد خای، دختر شش ماهه او با خواننده زین مالک است. این گواهی بر ذهنیت قوی او است – به هر حال، او 10 هفته پس از زایمان این مسئله را الگوی خود قرار داد!

در مصاحبه با کلوئه ماله، حدید فشار صنعت را برای حفظ چهره قبل از کودک لمس می کند: “من می دانم که من به اندازه قبل نیستم، اما همچنین یک متفکر بسیار واقع بین هستم. من مستقیم بالا می آمدم، “بله، من یک جلد Vogue می گیرم، اما بدیهی است که من اندازه 0 نخواهم بود” و همچنین در این مرحله احساس نمی کنم که باید به آن برگردم. من همچنین فکر می کنم این یک برکت در زمان مد است که هر کسی که می گوید من باید چنین باشم، می تواند آن را داشته باشد.”

سرمقاله همراه با سبک  گابریلا کاریفا-جانسون، جوان 25 ساله که بیشترین مدل خود است، و در مجموعه ای از موضوعات توسط Proenza Schouler ،Alexander McQueen ،Versace و … قرار می گیرد. در اینستاگرام، حدید همچنین به Karefa-Johnson، که پنج سال پیش دستیار اولین عکسبرداری Vogue در این مدل بود، ادای احترام کرد.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

داستان زندگی حدید در حین قرنطینه کرونا بسیار جالب است، در طی این سال او 25 ساله شد، متوجه شد که باردار است و خای را – که نام او در زبان عربی به معنی “برگزیده” است، در یک زایمان خانگی تحویل داد. وی در مورد این تصمیم می گوید: “چیزی که من واقعاً از تجربه خودم می خواستم این بود که احساس کنم،” خوب، این یک کار طبیعی است که زنان قرار است انجام دهند” (یکی از همکلاسی های قدیمی مالیبو های او حتی دولا بود!)

این مصاحبه همچنین شامل تجربه مادری حدید تاکنون و ارزشهای خانوادگی و مشترک اوست. او پرستار بچه و پرستار کودک قبلی را از دست داده است، در عوض خی را در کنار پدر و مادرش یولاندا و محمد، خواهر و برادرهای فوق ستاره بلا و انور، مالک و مادرش تریشا بزرگ می کند. اگرچه همه موارد در نظر گرفته شده است، به نظر می رسد خای آرام ترین کودک جهان است! حدید می گوید که نوزاد تازه متولد شده از لحظه ورود “بسیار درخشان” است: “این همان چیزی است که من برای او می خواستم، آوردن مسالمت آمیز به دنیا.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن