روز مادر همین نزدیکی هاست! Haverhill ایده های هدیه شخصی سازی شده ی ویژه ای دارد

روز مادر نزدیک است و ما مادری را نمی شناسیم که دوست نداشته باشد یک قطعه جواهر شخصی از فرزندش داشته باشد. هاورهیل HAVERHILL دارای مجموعه ای از قطعات منحصر به فرد است که فقط برای بانوی برجسته زندگی شما ساخته شده است. Haverhill Leach بنیانگذار این برند، به روزنامه دیلی می گوید که چگونه می توانید روز مادر را برای خود بطور ویژه ای بسازید! می شنویم که مشغول پر کردن سفارشات روز مادر هستید! روز مادر شلوغ ترین زمان تعطیلات ما است. ارج نهادن به جایگاه مادران پدیده ای جهانی است و جواهرات Haverhill شخصی ترین و ماندگارترین راه برای تشکر از زنانی است که روزی ما را به دنیا، پرورش و الهام بخشیدند.

چرا جواهرات اینقدر هدیه عالی برای یک مادر است؟

جواهرات نسلی است. مهمترین و شخصی ترین وسایلی که از مادرم و مادربزرگهایم دارم قطعاتی از جواهراتشان است که آنها می پوشیدند. این یک پیام ملموس از عشق، زیبایی و میراث است. مجموعه سنگ تولد ما این مرحله را به سطح جدیدی می رساند. ما نه تنها جواهرات زیبایی از فلزات گرانبها و سنگهای وجهه ای ارائه می دهیم، بلکه فرصت ایجاد قطعاتی را فراهم می کنیم که نسل ها را به هم نزدیک می کند. یک مادربزرگ می تواند سنگهای تولد و حروف اول خانواده خود را به طور کامل بپوشد. مادر جدید می تواند کودک خود را با گردنبند یا دستبند جشن بگیرد. نامادری می تواند خانواده ترکیبی خود را گرد هم آورد تا این وحدت خاص را به نمایش بگذارد.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

در مورد مجموعه گلبرگ Birthstone که برای ما عرضه می شود بیشتر بگویید.

من از این مجموعه بسیار هیجان زده هستم زیرا گرچه مانند سایر مجموعه های من کلاسیک و سرگرم کننده است، مجموعه گلبرگ Birthstone بیشتر جنبه زنانه دارد. مشتریان می توانند از بین یک تا پنج “گلبرگ” انتخاب کنند که در واقع این ها سنگهای تراشیده شده و یک الماس صیقل داده شده با کیفیت هستند. افراد می توانند سنگ های تولد عزیزانشان را انتخاب کنند یا فقط می توانند یک گل را به رنگ هایی که دوست دارند طراحی نمایند. من از تهیه یک جفت گلدان گلبرگ Birthstone با یاقوت کبود و طلای زرد و الماس هیجان زده ام!

چه راهی منحصر به فرد برای شخصی سازی قطعه برای مادر وجود دارد؟

در Haverhill، ما در حال گسترش گزینه ها هستیم که چگونه یک مشتری می تواند قطعه منحصر به فرد را برای مادر، نامادری، مادربزرگ یا شخص خاصی که این نقش را در زندگی خود پر کرده است، ایجاد کند. ما دریافته ایم که سنگهای متولد شده وجهی، محبوب ترین روش برای مادران هستند، اما آنها اغلب با حروف حکاکی شده با طلای جامد ما صیقل می یابند. شما می توانید یک گردنبند، دستبند یا گوشواره شخصی به عنوان یادآوری روزانه از آنهایی که بیشتر از همه در این دنیا دوستشان دارید، ایجاد کنید. همانطور که خانواده رشد می کنند، فرد می تواند سنگهای متولد یا نامه هایی را به نشانه جدیدترین اعضای خانواده خود اضافه کند.

چه چیزی هاورهیل را منحصر به فرد می کند؟

من دوست دارم فکر کنم که ما جواهرات زیبایی را ایجاد می کنیم که زیبا، آسان و در دسترس هستند، اما مشتریان ما کسانی هستند که قطعات را معنی دار و شخصی می کنند. ما این کار را با اجازه دادن به مشتریان برای طراحی مستقیم محصولات آنلاین متناسب با آنها، معمولاً با سنگهای متولد یا حروف اول، انجام می دهیم. سپس ما این طرح ها را ظرف یک هفته یا کمتر از آن آماده سازی می کنیم. ما از سنگهای قیمتی پایدار و طلای بازیافتی استفاده می کنیم و بسته بندی ما از مواد بازیافتی ساخته می شود و به صورت محلی، در رود آیلند تولید می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن