ثبت نام

در کمال ناباوری دانیل برنشتاین و نام تجاری وی مکی را ترک کردند!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دانیل برنشتاین در حال ترک Macy است. این اینفلوئنسر انتخاب کرده است تا کنترل نام تجاری ارزان قیمت خود را دوباره در دست بگیرد – اولین بار در سال گذشته بود که در مکی فروخته شد و طبق گزارشات بیش از 13 میلیون دلار نیز فروش داشت. طبق مشخصات فوربس که امروز صبح منتشر شد، این رزیدنت نیویورک معامله خرده فروش مد را برای دومین سال انحصارطلبی رد کرد.

برنشتاین به فوربس گفت: “من می خواهم که اول كنترل را روی برندهایم داشته باشم قبل از كار با خرده فروشان بزرگ كه لزوماً مجاز هم هستند و لزوما این موضوع چیز خوب یا بدی نیست”

در این پروفایل، برنشتاین فاش کرد که مارک های WeWoreWhat و Danielle Bernstein او اکنون در همکاری با مارک لباس شنا Onia می باشد و اولین مجموعه در 8 آوریل راه اندازی می شود. او امیدوار است که پایان قرارداد میسی او فضای بیشتری برای دانیل برنشتاین ایجاد کند مانند سایر مجموعه های WeWoreWhat (که در حال حاضر در Bloomingdale’s ،Revolve و Kohl موجود است) در سایر سیستم عامل های خرید حمل شود.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Media

کریسی تیگن Chrissy Teigen به توییتر بازگشت!

این موضوع خیلی دوام نیاورد! کریسی تیگن، تنها سه هفته پس از اعلام ترک شبکه های اجتماعی به دلیل بازخوردهای های مداوم و منفی، دوباره