ثبت نام

جرمی اسکات با همه توان خود برای پاییز 2021 فشن شو Moschino باورنکردنی را اجرا می کند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

فراموش کنید که جرمی را فقط به پوشیدن لباس شیر، ببر و خرس محدود کنید! جرمی اسکات هنگام کار روی مجموعه خود در پاییز 21 برای فشن شو Moschino، حیوانات زیادی را در ذهن خود برای نمایش عبور داد. از کوسه ای که در طی 9-5 سالگی او بیرون می آید تا پایان روز خود که به عنوان یک قو جامعه برازنده در تئاتر را به تن نماید، اسکات می داند که همسر او چند وجهی است و بنابراین باید کمد لباس خود را داشته باشد.

اسکات برای بهتر نشان دادن این موضوع، 36 ستاره مگاواتی دنیای مدلینگ و سرگرمی را به حضور در یک فیلم کوتاه به نام جنگل قرمز فراخواند. نمایش به سبک سالن در یک سالن (شوخی نمی کنیم!) به میزبانی مای ماسک برگزار شد و گروه بازیگران را جمع کرد که همه افراد از هایلی بیبر و استلا را شامل می شد از جمله ماکسول به کارن السون و میراندا کر. اساساً، اسکات علاقه مند به سرگرمی است و بنابراین “ماجراجویی در سرزمین مد” قدیمی هالیوود، بینندگان را در طول یک هفته از زندگی موسیقی خود به یک اردوگاه سوق می دهد. ابتدا، سرمایه داران پولدار او، که در حالی که با لباس “زن شلوغ” از نوارهای چوبی، شلوار کراوات، کیف های دستی، چاپ روزنامه و کلاه های بولینگ مینیاتور شهر بازی می کردند، بر شهر تسلط دارند. ما در مورد کد لباس اداری شما چیزی نمی دانیم، اما ما درگیر آن هستیم! بعد از یک رقص سخت گیر اعداد، او برای جبران طبیعت خود بیرون می رود – در ست های توئید، دامن های خط A، مرواریدها و مدل گونی کیسه ای کمتر دیده شده. ما به شما جرات می دهیم که کلمه “سیب زمینی” را که در لبه دم ماهی شما پاشیده شده است بپوشید و این برنامه جذاب را ببینید!
با ترمیم ریه ها، وی برای بازدید از موزه برای دوز فرهنگ – و بهانه ای برای پوشیدن کت و شلوار دامن مناسب هر آژیر صفحه نمایش دهه 1940 – به شهر بازگشته است. اما اوه، این دیگه چیه؟ هنر! زنده است! و این مناسب شماست. صحبت از کنش زنده است، اکنون زمان یک سافاری فرا رسیده است – سافاری خرید. وارد شوید: تیلور هیل به عنوان یک متخصص محافظت از تورهای دوربینی که مراقب سوپرمدل ها در جریانات کاملاً الهام گرفته از حیوانات مانند فلامینگو، گربه های وحشی و تمساح طلایی کلاه بردار والتا است. پس از یک سال سرد شدن در خانه در اثر عرق، ما فقط به این فکر کرده ایم که موسیقی های اسکات در زندگی روزمره چقدر در حال گردش هستند، اما هنوز این موضوع به پایان نرسیده است. با بازگشت به تئاتر دوران طلایی، به لطف لباس های ساتن، دستکش های اپرا، لباس های سر و پولک دوزی، ظرافت این کار فراهم می شود. برای اندازه گیری خوب، Dita Von Teese با مهم جلوه دادن نامزد خود، نمایش را با پیچ و تاب غیر منتظره به پایان می رساند. چون وقتی صحبت از نمایش Moschino می شود، این همیشه هدف اسکات است، این طور نیست؟

مجموعه کامل از عکس های این نمایش را در زیر مشاهده کنید:

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Media

کریسی تیگن Chrissy Teigen به توییتر بازگشت!

این موضوع خیلی دوام نیاورد! کریسی تیگن، تنها سه هفته پس از اعلام ترک شبکه های اجتماعی به دلیل بازخوردهای های مداوم و منفی، دوباره