تام فورد در ماه سپتامبر به هفته مد نیویورک باز خواهد گشت

تام فورد می گوید هنگامی که نمایش های شخصی بازگردند او در ماه سپتامبر به هفته مد نیویورک باز خواهد گشت.

پس از گذشت دو فصل از جذاب ترین هفته مد نیویورک که برای انسان شناخته شده است – افسوس، همه ما فقط تلاش خود را می کنیم! – تام فورد معتقد است که نمایش های حضوری در ماه سپتامبر باز خواهد گشت و هیجان انگیز تر از همیشه نیز خواهد بود، و او از بزرگترین تشویق کننده آنها خواهد بود. این طراح افسانه ای چراغ انگشتر خود را به خوبی استفاده کرد و امروز بعد از ظهر برای اولین مکالمه IG Live در مورد صنعت، مدیر مد تایمز، ونسا فریدمن، که در آن در مورد چالش هایی که با نام تجاری خود با آن روبرو شده است صحبت کرد.

طبق اعلامیه مطبوعاتی دیروز، مجموعه مجازی فورد تا هفته آینده به تأخیر افتاده است. طراح به فریدمن توضیح داد که این به دلیل شیوع کرونا در آتلیه خود در لس آنجلس است. وی گفت: “ما در خانه خیاطی داشته ایم، اما آنچه مردم نمی فهمند این است كه مد بسیار مشاركتی است.” “ما می توانیم بسیاری از کارها را به صورت مجازی هم انجام دهیم و در این زمینه بسیار پیشرفت هم کرده ایم. ما می توانیم بسیار خوب ارتباط برقرار کنیم، اما جمع بندی نهایی همه چیز، مهم است که این کار را با هم انجام دهیم.”

او همچنین فاش کرد که برای او کاملاً معمول است که لباسهای خود را “برش، حرکت و کار دوباره” چند روز قبل از اینکه یک مجموعه مشخص شود، نشان دهد: “کاملا! همه این کار را می کنند. ”او به فریدمن شوکه شده گفت. “شما تا آخرین لحظه کار می کنید! اگر دو روز قبل از نمایش به ایده خوبی فکر کنید، نمی توانید از آن استفاده کنید. شما فصل آینده آن را خواهید داشت!”

هنگامی که روزنامه نگار درباره تغییراتی که در هیت رئیسه اعمال و او تحت فشار قرار گرفته بود سوال پرسید، فورد در مورد اینکه چرا تصمیم گرفته شده برنامه نمایش را به تقویم مجموعه های آمریکایی تغییر نام دهد صحبت کرد.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

“هدف CFDA، که هنوز هم یکی از اهداف اصلی آن است، بالا بردن مد آمریکایی در جهان است. در اصل این یک حرکت روابط عمومی برای کمک به جهانی سازی مد آمریکایی بود و هنوز هم این دلیل است. ما بسیاری از طراحان بزرگ آمریکایی داریم که برای نمایش در پاریس انتخاب کرده اند. چرا ما نباید این ادعا را داشته باشیم و به آنها کمک کنیم؟ به آنها کمک کنید هر کجا نمایش می دهند تبلیغ کنند. آنها هنوز هم در مکالمه مد جهانی مشارکت دارند – حتی اگر من از این عبارت متنفر باشم!” فورد به مخاطبان آنلاین اطمینان داد كه هفته مد نیویورك، به عنوان یك بستر اصلی فیزیكی، همچنان ادامه خواهد داشت و در اولویت قرار خواهد گرفت: “هفته مد نیویورك ادامه خواهد داشت”. “امیدوارم در ماه سپتامبر آن را نشان دهیم. بیایید شخصاً امیدوار باشیم. ”

وی تصریح کرد: “در این فصل، این واقعاً در مورد بارگذاری نمایش ها یا کتابهای نگاه است.” “یک نمایش … قبلاً ارائه لباس های شما به مطبوعات طولانی مدت و خریداران بود. اکنون در مورد یک لحظه قابل تحقق در اینیتاگرام است. شما به همگرایی بسیاری از افراد جامعه [برای این امر] نیاز دارید. این یک مکانیسم روابط عمومی است. راهی برای به دست آوردن هرچه بیشتر تصاویر لباس و آنچه در دنیا انجام می دهید. این نمایش های زنده که در شهرها طبق برنامه زمانی انجام می شود که همه به شهر می آیند – بسیار موثر است. با این حال، طراح مستقر در L.A کاملاً آگاه است که هنوز هم نیاز عمده ای به تغییر وجود دارد – علی رغم تصدیق اینکه سیستم ممکن است خیلی خوب فقط به روشهای قبلی خود برگردد.

وی گفت: “ما آنچنان كه تصور می كردیم نیازی به سفر نداریم.” “نه لزوما همه با هم، بلکه تمام وقت. ما یاد گرفته ایم که مانند همه از طریق بزرگنمایی کار کنیم. [اما] نمی توانید در یک فیلم یا نمایش مجازی همین کار را هم انجام دهیم. این برق موجود در اتاق است: نمی توان آن را روی فیلم گرفت. این مانند اجرای یک نمایش است. نمایش های مد همچنین به همه روزنامه نگاران یک لحظه فرصت می دهند تا صحبت کنند و تصمیم بگیرند که این خوب، بد یا روشی است که اتفاق می افتد … وقتی همه را دور هم جمع می کنید و صحبت های نمایشی مداوم بین آنها برقرار است، تمرکز روندها اتفاق می افتد.”

فورد همچنین به تغییرات متمرکز بر تنوع خود که در CFDA پیشگام است، فکر کرد و در مورد اینکه چرا پیش مجموعه ها هنوز برای تجارت مهم هستند (“ما به مصرف کننده آموزش داده ایم که فکر کند هر چند ماه یک چیز جدید وجود دارد!”)، چه خوب است دوست استلا مک کارتنی به او در مورد پایداری، خرید آرشیو گوچی و سنت لوران خود و اینکه چرا او مشتاقانه منتظر تجارت با “شلوار جین و پیراهن شلوار جین” خود است، به او آموخت تا هرچه زودتر لباس بپوشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن