تازه هایی از دیدار شانل در شارلوت کازیراگی! ستاره های موناکو رویال در کمپین Glam New Spring هستند

شانل ما را به شارلوت کازیراگی در موناکو می برد. برای بهار و تابستان، خانه مجلل فرانسوی برای جدیدترین کارزار خود، که توسط اینز و وینود ضبط شده است، از معروف ترین اجتماع منطقه (و زندگی واقعی سلطنتی شیک!) استفاده کرد ه است.

مادر دو کازیراگی تصویری از ظرافت کامل است که هر لحظه عزیزم امروزی شانل را نگاه می کند. مبارزات انتخاباتی او را در حالی که با لباس راه راه در کنار استخر ساکت است، در حال رقصیدن با یک لباس شلوار پولک دوزی شده، و نمایشی چشمگیر با لباسهای روان در برابر بالکن ها و منظره های غروب آفتاب نشان می دهد. کسی به او حسادت می کند؟ این کس ما هستیم؟ هرگز!

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

حتی عکسهای سیاه و سفید کازیراگی در یک اتاق خواب مجلل نیز بود که کت و شلوار دامن توئید و لباس گل گلی (که اخیراً در گلدن گلوب امسال در مارگوت رابی دیده شده است!) را نشان می داد. البته، این بانوی 34 ساله مرواریدها، تزئینات کاملیا و کیف های دستی لحافی زیادی را نیز به نمایش می گذارد – آیا جرات گفتن کلاسیک های شنل برای یک شاهزاده خانم امروزی مناسب است؟

عکس ها به اندازه خود کازیراگی جذاب هستند – به هر حال مادربزرگ او پرنسس گریس کلی، یک فرد نمادین و فقید است. جایگاه وی در این کارزار کاملاً با زیبایی ستاره ای خودش ارتباط مستقیم دارد که ویارد برای مجموعه بهار-تابستان 2021 ارائه داده است، کاملاً با علامت عظیم هالیوود.

زیبایی نسیم تبلیغ در حال حاضر مشتاق خط ساحلی ریویرا فرانسه است – اما افسوس، تا زمانی که سفرهای بین المللی دوباره باز شوند، ما فقط از طریق ویدیوی YouTube و به روزرسانی های اینستاگرام Chanel در آرزوی موناکو خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن