به یاد ماندنی ترین فرش قرمزهای دوستانه سلبریتی ها (قسمت دوم)

 

اما واتسون که با لباس پلاستیکی بازیافت شده کالوین کلاین در مت گالا ظاهر شد!

هیچ سلبریتی مشهوری نسبت به اما واتسون بیشتر به مفهوم اکو مد متعهد نیست. این بازیگر بیشتر کمد لباس خود را به مارک هایی اختصاص داده که مطابق با اعتقادات او هستند و در مهمانی مت گلا سال 2016، اوضاع را یک قدم جلوتر برد. واتسون در یک لباس یکدست و شلوار مطابق با نخهای ساخته شده از بطری های پلاستیکی بازیافتی خیره کننده به نظر می رسید، ظاهر گردید. البته این لباس به سفارش کمپانی کالوین کلاین با همکاری Eco-Age بوده است. هر عنصر لباس پایدار بود؛ از زیپ های ساخته شده از فلزات بازیافتی گرفته تا آستین پنبه آلی.

پس از این رویداد، واتسون از تیم طراحی بخاطر اجازه استفاده مجدد از پلاستیک، یکی از بزرگترین آلاینده های کره زمین، به روشی معنادار تشکر کرد. وی در مطلبی در فیس بوک نوشت: “قادر به بازگرداندن این ضایعات و درج نمودن آن در لباس من برای Met Gala ، اثبات قدرتی است که خلاقیت، فناوری و مد با همکاری مشترک می تواند داشته باشد.” “من مفتخر هستم كه می گویم واقعاً پایدار است و بیانگر ارتباطی بین خودم و همه افراد در زنجیره تأمین است كه در ایجاد آن نقش داشته اند.”

لیلی کول اسکار را به بطری های پلاستیکی در هالیوود تبدیل کرد

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

جوایز اسکار اوج شکوه و عظمت سینما است. بنابراین وقتی لیلی کول بازیگر نمونه مدل لباس را برای مراسم سال 2016 انتخاب می کردند او نیز ظاهری قدیمی به تن داشت. لباس نقره ای پیچیده کول، ویوین وست وود روح اولد هالیوود را از طریق یک سیلوت کاملاً مدرن منتقل کرد. پارچه فلزی خشن کاملاً از بطری های پلاستیکی بازسازی شده ساخته شده است. این بخشی از چالش لباس سبز فرش قرمز است که توسط سوزی امیس کامرون، همسر فعال محیط زیست مدیر تایتانیک، جیمز کامرون آغاز شد.

رونی مارا H&M را به اسکار پس از مهمانی ها منتقل می کند

مشکلات زیست محیطی، مد روز بسیاری است، اما تولید کنندگان لباس ارزان قیمت شروع به انجام وظیفه خود می کنند. مجموعه حرفه ای H&M و نیز تلاش برندهای بزرگ سوئد با رویکردی پایدارتر است: هر قطعه باید حداقل 50٪ مواد بازیافتی را در خود داشته باشد. در سال 2017، رونی مارا یکی از اولین جوازها از این مجموعه را گرفت تا در مهمانی Vanity Fair Oscar آن را بر تن پوشید. لباس پارچه ای بژ با پلی استر ساخته شده و موفق شد آن شب به اندازه هر چیز دیگری روی فرش مجلل به نظر برسد.

ادای احترام پایدار جنگ های ستاره تندی نیوتن در جشنواره کن

لباس مجلسی یکپارچه ویوین وست وود که “تندی نیوتن” برای نخستین بار در کن به تن کرده، از یک داستان جنگ ستارگان برای عناوین خود با استفاده از شخصیت های سیاه در حق رای دادن در آن، الهام گرفته بود. بیش از یک ادای احترام، ظاهری که با همکاری Eco-Age ایجاد شده بود از ابریشم ارگانیسم و سایر ابریشم ها و بلورهای ارتقا یافته تولید شده بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن