به یاد ماندنی ترین فرش قرمزهای دوستانه سلبریتی ها (قسمت آخر)

 

جیزل بوندچن ورساچه را به منطقه پایدار تبدیل می کند

در نمایشگاه Met Gala 2018 ، سوپر مدل جیزل بوندچن نشان داد که ایده لباس آگاهانه سازگار با محیط زیست چگونه می تواند در لباس ورساچه سفارشی جذاب باشد. خلاقیت های دوناتلا به دلیل جذابیت جنسی و لباس نامتقارن با یک شکاف بلند و جسورانه بر روی آن شناخته شده است، اما همچنین در کل زنجیره تامین آن کاملاً پایدار بود. ساخته شده با ابریشم آلی، پنبه و کریستال هایی که از بطری های شیشه بازیافت شده از برزیل به دست می آیند، این یک لباس مجلل و پانسمان اخلاقی بود.

ادات آکچ اولین بار شعار “سازگاری با محیط زیست” را در والنتینو داد

معرفی سوپر استارهای جهان در مجله هوموکالا

ادات آکچ به عنوان یک موزه مدیر خلاق والنتینو پیرپائولو پیچیولی، به طور مرتب لباسهای مجلل خانه را در باند فشن شو ها و زندگی واقعی خود می پوشاند. برای جوایز فرش سبز سال 2019، این مدل – که به عنوان یکی از میزبانان شب فعالیت می کرد – ظاهری فیروزه ای از مواد اصلاح شده و ابریشم ارگانیک بر تن کرده بود. این لباس که دقیقاً برای او طراحی شده بود، قطعه لباس یک نمایشگر واقعی بود.

بیلی پورتر پرده پایانی را در کفش های Kinky Boots در جوایز تونی بالا برد

لباس های بیلی پورتر به عنوان افسانه فرش قرمز تبدیل شده است. با این حال او در مراسم سال گذشته (جوایز تونی سال) با تبدیل پرده مخملی از موزیکال ضربه ای به ظاهر خود طرح و رنگ دیگری داد. طراح Celestino Couture Sergio Guadarrama با قطار و جفت شلوار سیگار قطعه را به لباس کامل تبدیل کرد. لباس نمایشی بلند ادای احترامی مناسب برای نمایش بود که اولین پیروزی تونی خود را به پورتر نشان داد و به گسترش افق مد او کمک فراوانی کرد.

لی سیدوکس، فشن شو لویی ویتون را به سیاره سبز تبدیل کرده بود

لباس های حرفه ای و مسئول محیط زیست ویتون اخیراً بازی های زیادی را تجربه کرده اند. تنها در اسکار، لورا هرییر، کیتلین دور و میشل ویلیامز همه تفاوت های این مفهوم را در بر داشتند. با این حال، ظاهر سفید رنگ بازیگر فرانسوی لئه سیدوکس که در مراسم امسال پوشیده بود بسیار استثنایی بود. ساخته شده از نخ رشته های لوکس تنسل و هسته ابریشم آلی، این لباس را تبدیل به ستی کاملاً پایدار کرده بود.

سائورسه رونان در بفتا همه چیز را نمایان ننمود

اگرچه فشن شوهای بفتای 2020 یک نوع لباس دوستانه با محیط زیست را تشویق می کردند، اما فقط معدود افراد مشهوری در آن حضور داشتند. سائورس رونان، ستاره ناآشنای زنان این صنعت، این طرح را با طرح گوچی سفارشی تبدیل كرده بود كه از ساتن دور ریخته شده استفاده می كرد. رونان موضوع را در طول فصل انجام داد و از همان ساختار برای ظاهر اسکار خود یک هفته بعد استفاده نمود.

استلا مک کارتنی خواکین ققنوس را به کت و شلوار تبدیل نموده بود

گاهی اوقات بهترین عبارات به ساده ترین سبک ها شکل می گیرند. چنین اتفاقی برای کمد لباس فصل جوایز جوکین ققنوس 2020 بود. برای اثبات یک نکته در مورد کاهش استفاده از زباله، این بازیگر برنده جایزه برای هر نمایش و از جمله اسکار یک استوانه تک استلا مک کارتی را پوشید. در طول راه، ققنوس همچنین موفق به نشان دادن این موضوع شد که همه نیاز به یک کت و شلوار خوب جهت تن کردند دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن