به لطف پاپ آپ Louis Vuitton در سوهو، تابستان هیمن جا است!

بلیط خود را بگیرید و برویم. یک فضای پاپ آپ جدید Louis Vuitton در سوهو وجود دارد که شما را متقاعد می کند که سوار هواپیما شده اید و می خواهید از شهر خود خارج شوید. فضای جدید “کنار استخر” که توسط نیکلاس گسکوئر، مدیر هنری آنجا ایجاد شده، امروز برای عموم باز و از اواخر ماه خرداد قابل دسترسی خواهد بود. همانطور که از نام آن پیداست، از دیوارهای داخلی و کف کاشی منحنی آبی با طراحی خاص آن، حس تقلید شنا به افراد دست می دهد.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

گرچه رقابت با محیط غوطه وری دشوار است، اما مجموعه بهار-تابستان 2021 این برند در ربودن توجه شما کار خوبی انجام می دهد. در واقع، پنجره بازشو تنظیم مناسبی برای لباسهای روشن، بازیگوش، الهام گرفته از تعطیلات برای پوشیدن، لوازم جانبی و کالاهای چرمی است. فکر کنید: لباس های ساحلی، حوله های ساحلی، سارافون ها، کفش های کتانی و صندل ها برای کارهایی که سرانجام می خواهید به آنها ادامه دهید – یا رویای ذهنی آنها را در سر دارید. همچنین اقلام هدیه و کالاهای جمع آوری شده مانند تخته خرده چوبی، دفترچه یادداشت، ست کاه و زیره بری نیز در اینجا وجود دارد.

سپس، روی کلاسیک های خانگی مانند کیف های Capucines و NeoNoe تمرکز کنید که تصور می شود احساس یک تابستان بی پایان را به تصویر می کشد. در حال حاضر در این شرایط کرونایی، این حال و هوایی است که همه ما به آن نیاز داریم و شایسته آن هستیم! هم اکنون ویتامین D خود را در خیابان 122 گرینی در سوهو دریافت و در این میان برخی موارد برجسته از پیشنهاد بهار-تابستان 21 را که توسط استیون میسل برجسته شده است را مرور نمایید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن