ایزابل مارانت، همه آنچه که می خواهم برای پاییز 2021 بپوشم چکمه های چوبی و لباس های Retro هستند

بار دیگر، جیمی هندریکس بعنوان یک عامل نفوذی بعنوان یک مجموعه پاییز 2021، این بار در ایزابل مارانت (آخرین بار در اترو!) غالب شده است. نوازنده افسانه ای و همچنین جانیس جاپلین که به همان اندازه احترام داشت، به طراح پاریسی الهام بخشید – وی که نت های عالی خود را گرفته و آنها را با ضربات تکنو صحنه 1990 گابر ترکیب کرده!

مثل همیشه، من از آواز سرود ایزابل مارانت آواز می خوانم. در حالی که همیشه مورد علاقه شخصی قابل اعتماد در هنگام عصبانیت نمایش های هفته مد پاریس است، ترکیبی قابل اعتماد از انرژی بزرگ، لباسهای درخشان با شانه های گرد، چکمه های غربی، کمربندهای مهره ای و بولاروهای براق کننده مردانه، در کنار لبه های شجاع، وینیل و ظریف تاپ ها، این بار رکورد متفاوتی زدند.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

شاید این نحوه ارائه آن ها بود – در یک فضای باز کاملاً پراکنده و در عین حال جذاب – که این کار را برای من انجام داد. این دقیقاً همان مکانی است که می خواهید برای انجام آن دوباره به آنجا گوش دهید، برای شنیدن موسیقی با صدای بلند و شکننده و رقصیدن با دوستان خود بدون هیچ گونه مراقبت در جهان. دقیقاً این را میپوشیدیم: ترکیبی فریبنده که مردان و زنان از هم جدا میشوند، و تلفیقی از قدرت گل، دیسکو، گل روانگردان و گرانج با قطعات جذاب دیدار می کند. شما فقط به من اطلاع دهید در چه ساعتی آنجا را ملاقات خواهم کرد!

مجموعه کامل را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن