ثبت نام

اشلی گراهام برای روز جهانی زن Quay x را راه اندازی می کند!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

در بهار 2021 فقط اشلی گراهام سایه انداز شد! مدل، مادر و طرفدار مثبت بدن برای روز جهانی زن خط تولید عینک آفتابی را با Quay Australia راه اندازی کرده اند. این مجموعه که شامل طیف وسیعی از آفتابگیرهای زیبا و آفتابی و نور آبی است، برپایه جشن اعتماد به نفس است – که از پیاده روی های وی می دانیم که گراهام آن را به صورت تمام دارد! به افتخار این همکاری، Quay همچنین 100 هزار دلار به سازمان غیرانتفاعی تولیدی بانوان اهدا کرده است که هدف آن توانمند سازی و جسارت زنان جوان در این شغل است. مجموعه عینک آفتابی آخرین پروژه برای مادر مدل (اشلی گراهام) است که قبلاً همکارهایی با Marina Rinaldi ،Pronovias و St. Tropez ساخته است.

اینفلوئنسر کیتلین کاوینگتون خط مد جدیدی را با پینک لیلی راه اندازی می کند!

کیتلین کاوینگتون اینفلوئنسر تأثیرگذار – که به عنوان خالق الگوهای رفتاری “دختر پاییز مسیحی” شناخته می شود – در حال مد شدن است. این هفته همکاری پوشاک کاوینگتون با خرده فروش پینک لیلی به طور رسمی کاهش می یابد – و این برای همه شامل و مقرون به صرفه است. مجموعه 40 تکه، با الهام از سرگردانی و مقصد مورد علاقه او برای تعطیلات، از اندازه XS-2XL تولید می شود و قیمت آن زیر 100 دلار است. بر اساس درخواست برای نسخه های ارزان قیمت کمد لباس مجلسی او، قطعات شامل تاپ های چاپی سبک، لباس های بریده بریده از شانه و لباس مجلسی زنانه و لباس شنا است.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Media

کریسی تیگن Chrissy Teigen به توییتر بازگشت!

این موضوع خیلی دوام نیاورد! کریسی تیگن، تنها سه هفته پس از اعلام ترک شبکه های اجتماعی به دلیل بازخوردهای های مداوم و منفی، دوباره