ثبت نام

آنیا تیلور-جوی، هنوز هم شهرت خود را دارد!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

اگر شما از بسیاری از مشترکان جهانی نت فلیکس Netflix هستید، مطمئناً سریال “ملکه شرطبندی” The Queen’s Gambit و ستاره آن، Anya Taylor-Joy را می شناسید. این مجموعه درام محبوب شطرنج محور بسیار شگفت انگیز 62 میلیون خانوار را در این سیستم عامل به خود اختصاص داد – و اولین طلای گلوب را برای تیلور-جوی به ارمغان آورد. این جوان 24 ساله در ماه آوریل شماره Vanity Fair را پوشش می دهد، و در مورد افزایش مشخصات خود، فیلم های گذشته، پروژه های آینده و ورود به کارهای خودش صحبت می کند. پس از نمایش برتر این سریال، فروش مجموعه شطرنج 125٪ رشد نمود – چیزی که تیلور-جوی نیز متوجه آن شد. وی گفت: “ما سر صحنه شوخی می کردیم که زیبایی را به شطرنج باز می گردانیم.” “ما واقعاً فکر نمی کردیم این چیزی است که مردم فکر می کنند.”

با توجه به موفقیت بزرگ این سریال، تیلور-جوی به Vanity Fair می گوید که او هنوز در حال پردازش افزایش شهرت خود است. “من فکر می کنم، احتمالاً حدود 5 سال دیگر این سریال را درک خواهم کرد. من فکر می کنم آن موقع احتمالاً ضربه بزرگی از بازی نکردن در این سریال خواهم خورد. او همچنان در سرمقاله شماره پرادا، شنل، مکس مارا و بوتگا ونتا نیز به این موضوع اذعان نموده بود.

در خبر نامه هوموکالا عضو شوید

More To Explore

Media

کریسی تیگن Chrissy Teigen به توییتر بازگشت!

این موضوع خیلی دوام نیاورد! کریسی تیگن، تنها سه هفته پس از اعلام ترک شبکه های اجتماعی به دلیل بازخوردهای های مداوم و منفی، دوباره