آنتیک باتیک Antik Batik برگشت! برند تجاری نهایی فرانسوی Boho با الیسا سدنوی Elisa Sednaoui همکاری می کند

در مورد عشق من به لوازم جانبی الهام گرفته از trotter از من سوال کنید و من شما را در جهت آرشیو کیف های کلاچ منگوله ای، چاپی، گلدوزی شده و حاشیه دار که ظاهراً حداقل 15 سال است غافل از جمع آوری آنها هستم، راهنمایی می کنم. و این یکی از مارک های تجاری بود که عشق را آغاز کرد: Antik Batik! برچسبی که هیبریدی شیکی را تعریف می کرد و من در طی سالهای شکل گیری خود بسیار با آن وسواس داشتم (اشاره ویژه به تصاویر پاپاراتزی از ارتش راشل زوئی که از مشتریان مشهور هنری بی نظیر بود و به آن دامن می زد – آیا من خیلی جوان بودم!) دوباره برگشته است.

گابریلا کورتز، که بیش از 30 سال پیشگام مد آهسته و پایدار و اخلاقی است، بار دیگر عشق خود به سفر را جلب می کند – که این امر در حساسیت طراحی، انتخاب چاپ و پارچه و یک ظاهر طراحی شده، مورد توجه قرار می گیرد. آنتیک باتیک، که در سال 1992 تأسیس شد، سال گذشته با انتخاب خالصانه لباس، جداکننده و لوازم جانبی که به شما کمک می کند ظاهر خوش سفر بودن را بیش از آنچه هست، دوباره راه اندازی کند.

معرفی سوپر استار های جهان در مجله هوموکالا

در این هفته، آخرین تلاش همکاری با الیسا سدنوئی است. (مدل مستقر در LA ایتالیایی-فرانسوی-مصری که قطعاً یکی دیگر از چهره های برجسته در بداخلاقی های ضرب المثل دوران ادبیات من بود!) Sednaoui اکنون بنیانگذار Funtasia Enterprise، یک شرکت Benefit ایالات متحده آمریکا است که از یادگیری های دوران کودکی در جوامع ناچیز اطراف پشتیبانی می کند. Cortese و Sednaoui در نتیجه پرستش متقابل خود، سر خود را کنار هم قرار دادند و Antik Batik x Funtasia را ایجاد کردند – کپسولی که به عنوان چمدانی خیالی برای ویرایش کمد لباس تابستانی طراحی شده است. این مجموعه شامل 11 قطعه مانند تاپ، شلوار، ژاکت حاشیه دار و لباس است که قرار است با هم مخلوط شوند … زیرا حتی ماکسیمالیست های موجود در میان ما عاشق راحتی هستند! آنتیک باتیک 100٪ از سود خود را به Funtasia اهدا خواهد کرد – زیرا همانطور که کورتز اشاره می کند: “این مجموعه از قلب به طور خودجوش متولد شده است!”

سدناوی درباره این همکاری گفت: “آنتیک باتیک برندی است که از زمانی که مادرم مرا به آن معرفی کرد دوست داشتم.” “من همیشه توانایی آنها را در تولید اقلام با کیفیت عالی با صنعتگران در سراسر جهان و به خصوص هند تحسین کرده ام. آنها بر روحیه بوهمی تسلط دارند و با لمس پاریسی خود آنها را شهری تر می کنند.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن